ebook Pod kopułą - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8900) Ilość stron (szacowana): 926

Pod kopułą - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.22
Audiobook - najniższa cena: 34.97
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
36.88 zł Lub 33.19 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
34.97 zł 20% rabatu
39.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Odcięci od świata

Małe zwyczajne miasteczko w Stanach Zjednoczonych. Nazywa się Chester’s Mill i ma swój szpital, bibliotekę, szkołę, władze miejskie i posterunek policji. Wszystko jest na swoim miejscu a mieszkańcom żyje się powoli i spokojnie. Do czasu niezwykle zagadkowego incydentu. Pewnego dnia nad Chester’s Mill powstaje niewidoczne pole siłowe, które mieszkańcy zaczynają nazywać "kopułą". Pola nie da się przekroczyć w żaden sposób i miasteczko zostaje odcięte od świata. Ludzi powoli zaczyna ogarniać panika. Dale Barbara, weteran wojny w Iraku zarabiający na życie jako wędrowny kucharz, jest zmuszony do pozostania w Chester’s Mill. Wspierany przez wojsko, które znajduje się na zewnątrz kopuły, wraz z garstką ochotników próbuje uspokoić nastroje społeczne. Na drodze staje im Duży Jim Rennie, ambitny lokalny polityk, który za wszelką cenę chce wykorzystać sytuację dla własnych celów. Razem ze swoim synem ukrywają wiele strasznych tajemnic, które nie mogą ujrzeć światła dziennego. 
 
Stephen King stworzył niezwykle intrygującą powieść, w której znakomicie ukazał postawy ludzkie w kryzysowych sytuacjach. Każdy z mieszkańców ma coś za uszami, ale w takim momencie cechy trzymane na co dzień w ryzach wymykają się z pod kontroli. Szybko rozwijająca się akcja i wciągająca fabuła pokazują ogromną wyobraźnię autora. Fascynująca i warta uwagi lektura.
Pod kopułą - audiobook od Stephen King możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć