ebook Pastrami
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 681)

Pastrami
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 22.43
wciąż za drogo?
-43% 15.90 zł
23.79 zł Lub 21.41 zł
26.60 zł Lub 23.94 zł
19.90 zł
22.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Choć Malcolm XD to najbardziej nieznany człowiek w Polsce, jego debiutancka „Emigracja” robi furorę. „Pastrami” to twór dla wszystkich „analogowych” odbiorców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z internetową twórczością Malcolma. Must read – bez dwóch zdań, z przedmową Sylwii Chutnik i grafikami całkiem pokaźnej grupy rysowników.

Zbiór najlepszych past Malcolma XD publikowanych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Począwszy od kultowej historii starego – fanatyka wędkarstwa, pasty o Wojskach Obrony Terytorialnej w Borach Tucholskich czy tej o Patologu, Paulinie i psie, aż po historię familii Zawiślaków i… zupełnie nową, niepublikowaną dotąd pastę (z ilustracją autorstwa Małgorzaty Halber). Wszystko to poprzedzone słowem wstępnym Sylwii Chutnik i uzupełnione polifonią grafik stworzonych przez całkiem pokaźną grupę rysowników.

„Nieważne przecież, czy czytamy coś w sieci, na papierze czy w e-booki. Chodzi o poznawanie nowych obszarów wyobraźni – zarówno cudzej, jak i własnej” – Sylwia Chutnik

Pastrami od Malcolm XD możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć