ebook Widowisko - audiobook
3.42 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 173)

Widowisko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 18.00
-51% 18.00 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
-8% 30.26 zł
30.95 zł
31.37 zł
33.21 zł
Inne proponowane

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób, a policjanci odkrywają, że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie.

Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje poproszony przez policję o pomoc w śledztwie. Morderca zostawił po sobie niewiele śladów i wszystkie zdają się prowadzić w stronę miejscowego teatru, w którym rządzi despotyczny dyrektor. Czy to jego kontrowersyjne metody są przyczyną ciągu tragicznych wydarzeń? A może to on jest demiurgiem, reżyserem nie tylko przedstawień, lecz również zbrodni?
Rozłucki podąża tropem mordercy, jego dochodzenie komplikuje jednak znajomość z piękną aktorką, która zdaje się być w samym centrum dramatycznych wydarzeń.
Wkrótce bowiem okazuje się, że pierwsze morderstwo było zaledwie początkiem.

Widowisko - audiobook od Przemysław Borkowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć