ebook Pastrami - audiobook
3.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 959)

Pastrami - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.00
Audiobook - najniższa cena: 26.86
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
26.86 zł Lub 24.17 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Choć Malcolm XD to najbardziej nieznany człowiek w Polsce, jego debiutancka „Emigracja” robi furorę. „Pastrami” to twór dla wszystkich „analogowych” odbiorców, którzy nie mieli okazji zapoznać się z internetową twórczością Malcolma. Must read – bez dwóch zdań, z przedmową Sylwii Chutnik i grafikami całkiem pokaźnej grupy rysowników.

Zbiór najlepszych past Malcolma XD publikowanych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Począwszy od kultowej historii starego – fanatyka wędkarstwa, pasty o Wojskach Obrony Terytorialnej w Borach Tucholskich czy tej o Patologu, Paulinie i psie, aż po historię familii Zawiślaków i… zupełnie nową, niepublikowaną dotąd pastę (z ilustracją autorstwa Małgorzaty Halber). Wszystko to poprzedzone słowem wstępnym Sylwii Chutnik i uzupełnione polifonią grafik stworzonych przez całkiem pokaźną grupę rysowników.

„Nieważne przecież, czy czytamy coś w sieci, na papierze czy w e-booki. Chodzi o poznawanie nowych obszarów wyobraźni – zarówno cudzej, jak i własnej” – Sylwia Chutnik

Pastrami - audiobook od Malcolm XD możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć