Głupota. Nieoficjalna biografia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.26 / 5.00
liczba ocen: 7
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
26.35 zł
26.40 zł
28.05 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
26.40 zł
26.90 zł
29.70 zł
33.00 zł
33.00 zł
Opis:

Różne rodzaje głupoty, rozmaite poziomy bezmyślności, obskurantyzm i nacjonalistyczne idiotyzmy, postprawdy i sukcesy populizmu, wciskanie kitu… Psycholodzy z wielu krajów, a także socjolodzy, filozofowie i pisarze przedstawiają swoją wizję głupoty. To przedsięwzięcie na skalę światową! Nie chcemy się wymądrzać – to najlepsza książka o głupocie!

Wszyscy wiemy, czym jest głupota – każdy styka się z nią na co dzień. A jednak dotychczas znawcy ludzkich zachowań nie próbowali jej precyzyjnie zdefiniować.
Lepiej zrozumieć, by skuteczniej zwalczać – oto cel tej publikacji, choć zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy na z góry przegranej pozycji…

„Zdecydowanie potrzebujemy takich książek!” – Steven Pinker, profesor psychologii na Harvardzie, autor bestsellerów m.in. „Jak działa umysł” i „Tabula Rasa. Spory o naturę ludzką”

Głupota. Nieoficjalna biografia od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć