ebook Opowieść o duchach
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 78399)

Opowieść o duchach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
Wydawca:  Wydawnictwo MAG
E-book - najniższa cena: 26.30
33.00 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
26.30 zł Lub 23.67 zł
31.02 zł 10 zł na konto
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
26.40 zł
27.69 zł
28.05 zł
30.00 zł
33.00 zł
33.00 zł
Inne proponowane

Oto Harry Dresden – pierwszy (i jedyny) w Chicago magiczny prywatny detektyw. Okazuje się bowiem, że „zwyczajny” świat pełen jest istot dziwnych i magicznych, a większość z nich niezbyt dobrze dogaduje się z ludźmi. I wtedy właśnie do gry wchodzi Harry. Dresden zapomniał jednak o swojej dewizie: „Magia – potrafi zabić”, co mu zaszkodziło, kiedy starł się z nieznanymi napastnikami. I choć jego dalsze istnienie stoi teraz pod pewnym znakiem zapytania, nie oznacza to, że on sam może spoczywać w pokoju.

Harry, uwięziony w krainie, która nie jest do końca ani tutaj, ani gdziekolwiek indziej, dowiaduje się, że trzy bliskie mu osoby są w niebezpieczeństwie. Aby ocalić przyjaciół, postawić zbrodniarzy przed obliczem sprawiedliwości, a samemu ruszyć dalej, musi poznać tożsamość napastnika. Byłoby mu łatwiej, gdyby wiedział, kto jest w niebezpieczeństwie. I miał (działającą) kryształową kulę. I dostęp do magii. Tymczasem nie wywiera wpływu na świat materialny i jest niewidzialny dla wszystkich poza nielicznymi magicznymi jednostkami. Nie jest też jedyną milczącą istotą krążącą po uliczkach Chicago. Do diabła, niektórych sam tam umieścił. A oni pragną zemsty.

Opowieść o duchach od Jim Butcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Łatwo jest postępować właściwie, kiedy nic to nie kosztuje. Nie tak łatwo jest postąpić właściwie, gdy zostało się przypartym do muru.
Odwaga oznacza nauczenie się, jak działać mimo strachu, jak odepchnąć na bok odruch ucieczki albo całkowitego poddania się złości zrodzonej ze strachu. Odwaga oznacza wykorzystywanie mózgu i serca, kiedy każda komórka ciała każe walczyć lub uciekać - a później robienie tego, co uważa się za właściwe.
Przeszłość w każdym przypadku pozostaje niezmienna. Przyszłość jest jedynym, co możemy zmienić. Lekcje z przeszłości są jedynym sposobem, by ukształtować teraźniejszość i przyszłość.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć