ebook Miłość leczy rany - audiobook
3.07 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 779)

Miłość leczy rany - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.93
Audiobook - polecana oferta: 37.43
wciąż za drogo?
-24% 37.43 zł Lub 33.69 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
34.93 zł
34.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Królowa polskiego Kryminału – Katarzyna Bonda – powraca z nową kryminalną serią. Jeśli pasjonowały Cię opowieści z Hubertem Meyerem i Sasza Załuską, Miłość leczy rany musi stać się Twoją obowiązkową lekturą.

Fabuła:

Uralsk – Kazachstan

Kerej – jogin i młody kazachski wojownik nie zamierza podporządkować się szefom lokalnego gangu i kierując się honorowym kodeksem, zabija swoich prześladowców. Sąd skazuje zaocznie sprawcę tego morderstwa na karę śmierci. Jednak starszyzna rodowa jest żadna krwi i Kereja oprócz Interpolu poszukują zawodowi zabójcy. On w konsekwencji swoich czynów trafia do Polski, gdzie postanawia zmienić swoje życie i zerwać z dotychczasową przeszłością.  

Srebrna Góra – Polska

Tośka, na jednej z lokalnych dyskotek poznaje młodego chłopaka Igora. Ich losy splatają się coraz bardziej, łączy ich uczucie. Już  jako para zamieszkują w Ząbkowicach Śląskich i starają się prowadzić normalne życie. Igor jako miejscowy znachor, udziela porad medycznych a także prowadzi zajęcia jogi. Tośka nie zna szczegółów mrocznej przeszłości swojego chłopaka i coraz częściej zastanawia się czy dobrze ulokowała swoje uczucia? Wie, że Igor obarczony jest jakąś mroczną tajemnicą, nie zna jednak szczegółów. Kiedy próbuje dowiedzieć się więcej na temat Igora, następuje nieuchronna lawina śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeń. Teraz Tośka musi uratować nie tylko życie Igora, ale także starać się ochronić swoje.

Miłość leczy rany Katarzyny Bondy to 816 stron wielowątkowej i pasjonującej powieści kryminalnej, która zapewni maksimum emocji. Nawet nie zorientujesz się kiedy „połknąłeś” tę „cegłę”!

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Adama Baumana.

Miłość leczy rany - audiobook od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć