ebook Na krawędzi otchłani - audiobook
3.64 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 586) Ilość stron (szacowana): 448

Na krawędzi otchłani - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.85
Audiobook - najniższa cena: 31.62
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.62 zł Lub 28.46 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.67 zł
34.31 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Witajcie w Hongkongu! Witajcie w najbardziej tajemniczej firmie świata! Witajcie na krawędzi otchłani!

Moira, młoda Francuzka, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, podejmuje pracę w Hongkongu. Jej nowa firma to chiński wiodący producent nowych technologii. Praca nad prototypem wirtualnego opiekuna o wiele mówiącej nazwie Deus to dla niej życiowa szansa. Moira dość szybko orientuje się, że firma kryje wiele sekretów, i to nie tylko związanych z ochroną nowych rozwiązań technologicznych .Wśród jej pracowników mnożą się morderstwa, samobójstwa i wypadki. Moira czuje się śledzona i obserwowana. Wkrótce dziewczyna uświadamia sobie, że prawda, która czeka na nią u kresu nocy, jest bardziej przerażająca niż najgorszy z sennych koszmarów.

Na krawędzi otchłani to powieść niezwykle aktualna, która dotyczy każdego z nas, czy tego chcemy czy nie. To powieść o rodzącym się na naszych oczach świecie, w którym potęga technologii i sztucznej inteligencji skłania do snucia najczarniejszych scenariuszy.

 
 
Na krawędzi otchłani - audiobook od Bernard Minier możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć