Na krawędzi otchłani - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.92 / 5.00
liczba ocen e-booka: 227
Ilość stron (szacowana): 448
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 złpremium: 23.94 zł
-25% 29.90 zł
31.12 zł
37.91 zł
Pozostałe księgarnie
29.93 zł
31.92 zł
39.90 zł
Opis:

Witajcie w Hongkongu! Witajcie w najbardziej tajemniczej firmie świata! Witajcie na krawędzi otchłani!

Moira, młoda Francuzka, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, podejmuje pracę w Hongkongu. Jej nowa firma to chiński wiodący producent nowych technologii. Praca nad prototypem wirtualnego opiekuna o wiele mówiącej nazwie Deus to dla niej życiowa szansa. Moira dość szybko orientuje się, że firma kryje wiele sekretów, i to nie tylko związanych z ochroną nowych rozwiązań technologicznych .Wśród jej pracowników mnożą się morderstwa, samobójstwa i wypadki. Moira czuje się śledzona i obserwowana. Wkrótce dziewczyna uświadamia sobie, że prawda, która czeka na nią u kresu nocy, jest bardziej przerażająca niż najgorszy z sennych koszmarów.

Na krawędzi otchłani to powieść niezwykle aktualna, która dotyczy każdego z nas, czy tego chcemy czy nie. To powieść o rodzącym się na naszych oczach świecie, w którym potęga technologii i sztucznej inteligencji skłania do snucia najczarniejszych scenariuszy.

 
 
Na krawędzi otchłani - audiobook od Bernard Minier możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć