ebook W poszukiwaniu prawdy - audiobook
4.15 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10930)

W poszukiwaniu prawdy - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 17.90
Audiobook - najniższa cena: 24.82
wciąż za drogo?
27.70 złpremium: 17.87 zł Lub 17.87 zł
24.82 zł 20% rabatu
29.79 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
34.89 zł Lub 31.40 zł
26.59 zł
30.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Przeszłość Zane’a i Darby kryje straszne tajemnice. Drogi tych dwojga młodych ludzi skrzyżowały się w miasteczku nad jeziorem. Doświadczeni przez los postanowili budować wspólne życie. Czy po latach będą w stanie uwolnić się od swoich oprawców?

Zane Bigelow dorasta w pięknym, idealnie utrzymanym domu w górach Karoliny Północnej. Społeczność lokalna postrzega jego rodziców jako szanowaną parę, która czynnie uczestniczy w życiu swoich dzieci: podziwia występy baletowe córki i kibicuje synowi podczas meczów baseballowych. Brutalną prawdę znają tylko Zane i jego siostra. Pewnej nocy fałszywa fasada pęka, ujawniając prawdziwe oblicza ich rodziców. Zane wyjeżdża do college’u, nie zamierzając wracać do rodzinnego miasteczka.
Lata później już jako dojrzały mężczyzna pojawia się jednak w nim, by ponownie związać się z miejscem i ludźmi, którzy mimo bolesnych wspomnień tak wiele dla niego znaczą. W malowniczym otoczeniu poznaje utalentowaną architektkę krajobrazu o imieniu Darby, próbującą uciec od złych wspomnień.
Teraz ci dwoje będą musieli stawić czoło przeszłości i obronić tych, których kochają.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

W poszukiwaniu prawdy - audiobook od Nora Roberts możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć