ebook Nasza mama czarodziejka
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 856)

Nasza mama czarodziejka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 13.78
wciąż za drogo?
16.65 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
13.78 zł Lub 12.40 zł
17.90 zł
17.90 zł Lub 16.11 zł
13.92 zł
14.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znana zapewne wielu czytelnikom z dzieciństwa Joanna Papuzińska kojarzy się z ciepłymi bajkami, które rodzice czytali swoim pociecho do snu.

Nasza mama czarodziejka to zbiór krótkich opowiadań dla najmłodszych, z których w prosty sposób można wysnuć naukę. To doskonałe, plastyczne i barwne opowiastki, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię i sprawdzą się jako historie, które będą kształtowały charakter dziecka. Czytając e-booka Nasza mama czarodziejka, dorosły czytelnik z nostalgią powróci do czasów swojego dzieciństwa, kiedy Mama stanowiła nieustanną podporę i zawsze stała na straży, gotowa być na każde zawołanie. Wszystko co robiła, zdawało się być magiczne i takie nierealne, choć dziś wiemy, że stanowiło to najzwyklejsze w życiu czynności.

Podaruj swojemu dziecku czas, w którym magia łączy się z rzeczywistością. Nawet się nie spostrzeżesz, kiedy te opowieści staną jednymi z ulubionych, zarówno dla Ciebie jak i Twojego dziecka. 

Nasza mama czarodziejka od Joanna Papuzińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć