Chłopiec, kret, lis i koń
ebook: pdf

Kategoria: /
średnia ocena: 4.67 / 5.00
liczba ocen: 413
cena: 25.14
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
38.66 zł
38.66 zł
Pozostałe księgarnie
25.14 zł
25.99 zł
26.09 zł
28.05 zł
31.43 zł
33.00 zł
Opis:

Połączenie „Kubusia Puchatka” i „Małego Księcia”. Poznajcie historię czterech niezwykłych przyjaciół i przygotujcie się na najbardziej wzruszającą i uniwersalną lekcję życia! „Mam nadzieję, że ta książka pomoże wam kierować się w życiu odwagą i szczerością, bardziej kochać siebie i innych” – Charlie Mackesy

Wzruszająca i uniwersalna lekcja życia.

„– Daleka droga przed nami” – westchnął chłopiec.
– Tak, ale pomyśl, jak daleko zaszliśmy – powiedział koń”.

Profil na Instagramie, na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami, zdobył popularność na całym świecie. „Chłopiec, kret, lis i koń” przypominają nam, co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach.
Rozmowy bohaterów tej książki, ujęte w graficzną formę, w którą wkomponowany jest tekst, udostępniano w sieci tysiące razy, odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach, tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków, bawiły dzieci, pocieszały smutnych i samotnych, dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.
Wkroczcie śmiało w świat, który wykreował dla was Charlie Mackesy.
Poznajcie historię czterech niezwykłych przyjaciół i przygotujcie się na najbardziej wzruszającą i uniwersalną lekcję życia! Tomik zawiera ilustracje, które już znacie i sporo nowych, które sprawią, że pokochacie chłopca, kreta, lisa i konia jeszcze bardziej!
Wśród fanów twórczości Charliego są: Julia Roberts, Miranda Hart, Bear Grylls, Richard Curtis i Elizabeth Gilbert.

Chłopiec, kret, lis i koń od Charlie Mackesy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
CYTATY:
Najwspanialszym przejawem wolności jest to, że sami decydujemy o tym, jak się zachowywać.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć