ebook Iluzjonista - audiobook
3.73 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4447)

Iluzjonista - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 23.94
wciąż za drogo?
23.94 zł Lub 21.55 zł
-29% 27.93 zł Lub 25.14 zł
29.90 zł
39.90 zł
29.32 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Iluzjonista jest kontynuacją serii o Gerardzie Edlingu – byłym prokuratorze, którego losy mogliśmy poznać i śledzić w rewelacyjnym Behawioryście.  

Fabuła:

Rok 1988

Prokurator Gerard Edling doprowadził do zatrzymania i skazania brutalnego sprawcy, którego za sprawą dokonywanych przez niego tajemniczych morderstw, śledczy nazwali go Iluzjonistą. Sprawca ten przez długi okres zwodził wymiar sprawiedliwości, nie pozostawiając na miejscach zdarzeń żadnych śladów, prócz znaków zapytania, które wypalane były na ciałach ofiar.

Rok 2019

Na jednym z miejskich, opolskich kąpielisk, odnalezione zostają zwłoki, na którym pozostawiono ślad przypominający do złudzenia, jakim posługiwał się przed ponad trzema dekadami laty Iluzjonista. Modus operandi jest dokładnie takie same jak to, którym kierował się skazany wtedy sprawca. Sprawa jeszcze bardziej komplikuje się, gdy okazuje się, że kata sprawy sprzed trzydziestu lat w tajemniczy sposób zaginęły. Świadkowie lub osoby, które zajmowały się w tamtym czasie sprawą nie chcą wcale na temat rozmawiać albo znikają w nieznanych okolicznościach. Wydaje się, że jedyną osobą, która może powstrzymać nową falę zabójstw jest wyrzucony z prokuratorskich szeregów Gerard Edling, który także ma wiele do ukrycia za sprawą sprzed lat. Rozpoczyna się niebezpieczna gra.

Remigiusz Mróz w swojej najlepszej formie, zawsze zaskakuje i pozostawia czytelnika z szeroko otwartymi oczami.

Audiobooka możesz wysłuchać w porywającej interpretacji Roberta Jarocińskiego.

Iluzjonista - audiobook od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć