ebook Ale historia... Mamy niepodległość! - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ale historia... Mamy niepodległość! - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 19.57
27.95 złpremium: 16.77 zł Lub 16.77 zł
27.95 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
27.95 zł Lub 25.16 zł
19.57 zł
19.57 zł
21.00 zł
Inne proponowane

„Cześć, jestem Ola i uważam, że życie jest super! Od pewnego czasu trenuję ju-jitsu. Trener twierdzi, że mam zadatki na mistrzynię i wytypował mnie do zawodów. Problem w tym, że rodzice muszą wyrazić zgodę, a moi myślą, że chodzę na balet…”

Grupa nastolatków przenosi się do Polski z dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Muszą sprawdzić, czy Polacy zawdzięczają wolność sobie samym, czy sytuacji międzynarodowej. Ale to nie wszystko, dzieciaki mają tajny plan. Chcą odnaleźć monety, na które przetopione zostały korony i berła polskich królów, i odtworzyć z nich te korony. Dziwne? Wcale nie! W niedalekiej przyszłości nauka historii wygląda zupełnie inaczej… Szczególnie gdy nauczycielem jest pan Cebula.

Seria „Ale historia…” z humorem przekazuje fakty historyczne i ciekawostki. W szóstej części spotkacie Emilię Plater i młodego Piłsudskiego, dowiecie się o tajnych skrytkach emisariuszy i o tym, że dziewczyny produkowały bomby oraz co to znaczy tworzyć państwo.

Wydanie tradycyjne jest bogato i dowcipnie ilustrowane przez Artura Nowickiego. Ilustracje i komiksy nie zostały pominięte w audiobooku: Maciej Więckowski, artysta innego medium, zinterpretował je dla słuchaczy używając słów i intonacji, a także dużej dawki inwencji i talentu. Był to pierwszy taki projekt zrealizowany w studiu nagrań Storyboxu, więc z niepokojem czekaliśmy na decyzję autorki: publikować, czy schować w najgłębszych zakamarkach dysku…? No i doczekaliśmy się:

Jest super. A już sposób przedstawienia komiksów to mistrzostwo. Bardzo mi się podoba”.

Grażyna Bąkiewicz

Ale historia... Mamy niepodległość! - audiobook od Grażyna Bąkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć