ebook Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 9337) Ilość stron (szacowana): 400

Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.04
wciąż za drogo?
-30% 22.04 złpremium: 13.22 zł Lub 13.22 zł
27.00 zł
27.12 zł Lub 24.41 zł
33.90 zł
33.90 zł
24.61 zł
26.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Porywający i mroczny retelling „Frankensteina”, który przyprawi cię o dreszcze.

Co to znaczy być potworem? Elizabeth Lavenza jest skazana na marne życie. Bita i poniżana przez swoją opiekunkę, spędza dzieciństwo w skrajnej biedzie. Do dnia, w którym zostaje sprzedana rodzinie Frankensteinów. Ma jedno zadanie – być wierną przyjaciółką Victora Frankensteina, samotnego, niestabilnego emocjonalnie chłopca. Mała Elizabeth wie, że musi zrobić wszystko, żeby zapewnić mu rozrywkę – to jej najlepsza szansa na ucieczkę od nędzy. Wszystko jednak ma swoją cenę. Z upływem lat niebezpieczny temperament Victora coraz bardziej ją niepokoi. Gdy chłopak wyjeżdża na studia i nie daje znaku życia, Elizabeth obawia się, że nie jest już potrzebna rodzinie, i postanawia go odnaleźć. Nie wie jeszcze, że to początek mrożącej krew w żyłach podróży do odkrycia mrocznej i szokującej prawdy o jej przyjacielu.

Mroczne dzieje Elizabeth Frankenstein od Kiersten White możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Mężczyźni nigdy nie dbają o to, jak ich postępowanie wpłynie na innych. Tylko kobiece serce zdoła pomieścić uczucia drugiego człowieka.
Czasem najlepszym towarzyszem bywa właśnie samotność.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć