ebook To będą piękne święta
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 321)

To będą piękne święta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.45
wciąż za drogo?
16.45 złpremium: 9.87 zł Lub 9.87 zł
-19% 16.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł
-39% 17.94 zł
23.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Zanurz się w lekturze i odkryj swoje miejsce na ziemi. Być może będzie nim Jagodno! Razem z bohaterkami „Stacji Jagodno” przygotuj niepowtarzalne dekoracje według zawartych w każdym rozdziale instrukcji. Poznaj sekrety, dzięki którym stworzysz idealną broszkę na prezent, świąteczne ozdoby na stół czy piękne szydełkowe gwiazdki. Spędź ten wyjątkowy czas z nami!

Jagodno to urokliwa miejscowość położona w Górach Świętokrzyskich, gdzie smaki życia odmieniają się przez wszystkie przypadki. Z jego mieszkankami doświadczamy na równi radości i smutku, miłości i nienawiści, namiętności i samotności. W nadchodzące święta splotą się losy wielu kobiet, bo wszystkim nam towarzyszą podobne uczucia i pragnienie szczęścia. Każdej z bohaterek poświęcony jest osobny rozdział. Poznamy je bliżej i będziemy mogły poczuć się jak jedna z nich!
Ta książka to nie tylko poruszający literacki prezent dla ciebie lub bliskiej osoby, zawiera także kolorowe zdjęcia i praktyczne porady!

To będą piękne święta od Karolina Wilczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jagodno to jedna z najbardziej ukochanych przez polskie czytelniczki serii literatury kobiecej. Ja również zawsze z wielkim sentymentem i jeszcze większym zainteresowaniem zasiadam do ich lektury. Nie inaczej było także w przypadku jedenastego tomu serii.

O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka

To będą piękne święta to Ślicznie wydany zbiór dziesięciu mini opowieści, których bohaterami są postacie występujące w poprzednich tomach cyklu. Wszystkie historie krążą wokół Bożego Narodzenia i wszystkie co oczywiste łączy Jagodno, niezwykle klimatyczna miejscowość w Górach Świętokrzyskich. Mieszkańcy tego urokliwego miejsca przeżywają swoje wzloty i upadki, przeżywają chwile radości i smutku, upadają i podnoszą się a czytelnicy mogą towarzyszyć im w tych życiowych zmaganiach.

Ciekawym rozwiązaniem jest krótka nota podsumowująca każdy poprzedni tom i zapraszająca do lektury tych czytelniczek, które nie miały przyjemności ich jeszcze poznać.

A totalną perełką są kolorowe fotografie i krótkie instruktarze podpowiadające jak wykonać niepowtarzalne świąteczne dekoracje.

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło

To będą piękne święta to niezwykle klimatyczna książka, w której albo ponownie możemy spotkać się z ukochanymi bohaterami albo mamy okazję ich poznać i pokochać a może także dostrzec w nich coś nowego.

To co najbardziej podobało mi się w książce to uniwersalność tematów i problemów z którymi zmagają się bohaterowie. Autorka jak zawsze cudownie wczuwa się w ich uczucia, przez co czytelnikom udzielają się emocje, które bohaterami tych opowieści targają. Niektóre historie bawią, niektóre dają do myślenia inne wyciskają łzy. Brak w tych opowieściach jednak zbędnego patosu, przez co stają się bliskie czytelniczkom i ich sercom. To chyba właśnie jeden z czynników wpływających na poczytność serii Jagodno.

Książkę czyta się lekko, szybko i przyjemnie. Cudownie nastraja a miejscami mocno daje również do myślenia. Karolina Wilczyńska ma ogromny dar opowiadania i budowania emocji, pisze lekko, ale także bardzo urzekająco. Niezwykle umiejętnie przedstawia w swoich historiach wiele odcieni życia, miłości, czy jak w tym przypadku Świąt. Jak sami bowiem wiecie Święta bywają różne, mam nadzieję jednak, że każde mają szanse być wyjątkowe.

Komu polecam

Polecam tę książkę czytelniczkom, które pokochały bohaterów serii Jagodno i chciałyby jeszcze do nich powrócić. Polecam także tym, które jeszcze tej wspaniałej serii nie miały okazji poznać. Ta książka to idealna do tego okazja. Autorka nie zdradza w niej tak wiele z fabuły a może rozbudzić Wasz apetyt na przeczytanie serii po tym jak poznacie już wciągający i pochłaniający klimat urokliwego Jagodna. To idealna książka na jesienno-grudniowe wieczory pod kocem z gorącym kakao w dłoni.

Podsumowanie

Czytanie tej książki sprawiło mi dużo przyjemności. Jedne rozdziały są lepsze inne mniej mnie wciągnęły, jednak całość czytało mi się wyśmienicie. To jedna z tych lektur podczas, której można po prostu wypocząć.

Zdecydowanie zachęcam Was do sięgnięcia po powieść To będą piękne święta oraz po poprzednie części serii Jagodno. Ja przy lekturze tej książki spędziłam wspaniały czas. Z całego serca polecam.

Ocena: 4+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć