ebook Wrobiony w dożywocie
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 24) Ilość stron (szacowana): 288

Wrobiony w dożywocie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 26.44
wciąż za drogo?
31.53 złpremium: 16.95 zł Lub 16.95 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
31.53 zł Lub 28.38 zł
33.90 zł
33.90 zł
24.20 zł
26.37 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
To wydarzyło się naprawdę! Ewa Ornacka – dziennikarka śledcza mająca na koncie bezkompromisowe książki i filmy – przedstawia historię człowieka niesłusznie skazanego na dożywocie, demaskując zbrodnię sądową popełnioną w majestacie prawa. Jej reportaż szokuje i przeraża – ta historia mogła się przydarzyć każdemu z nas!

W 1999 roku od kul zginęli dwaj mężczyźni związani z półświatkiem. Na dożywocie za mafijną egzekucję skazany został Arkadiusz Kraska. Wyrok był wypadkową przestępstw popełnionych w śledztwie przez policjantów, niechlujstwa prokuratora i rutyny sędziego, przekonanego o własnej nieomylności.
Po kilkunastu latach spędzonych za kratami Arkadiusz Kraska otrzymał szansę na sprawiedliwość. Dały mu ją dwie kobiety – dziennikarka śledcza oraz prokurator. W 2016 roku w serialu „Kobiety i mafia”, realizowanym przez Ewę Ornacką, prokurator Barbara Zapaśnik powiedziała: „W moim przekonaniu, wbrew zapadłym wyrokom, Arkadiusz Kraska nie jest sprawcą tego zabójstwa”. Słowa te wywołały lawinę zdarzeń. Ewa Ornacka rozpoczęła dziennikarskie dochodzenie, a prokurator Zapaśnik poprowadziła nowe śledztwo. To, co odkryły, okazało się szokujące.

Wrobiony w dożywocie od Ewa Ornacka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć