ebook Skąd przyszedł pies? - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Skąd przyszedł pies? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.00
Audiobook - najniższa cena: 14.00
28.00 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
-21% 21.84 zł Lub 19.66 zł
25.20 zł Lub 22.68 zł
28.00 zł
14.00 zł
25.20 zł
26.32 zł
Inne proponowane

Jeśli pokochaliście ciekawostkową serię „Dlaczego, dlaczego, dlaczego?”, z pewnością z wypiekami na twarzy będziecie czytać „Skąd przyszedł pies?”. To książka popularnonaukowa i powieść drogi w jednym. Nie jest to jednak zwykła droga. Raczej pasjonująca wędrówka przez wieki, epoki, pokolenia. Ruszajmy więc na spotkanie wspaniałej przygody w towarzystwie słynnej Doroty Sumińskiej.

„To opowieść o bardzo długiej drodze, jaką przeszedł wilk, by stać się psem. Tak naprawdę nie szedł sam, bo prowadził go człowiek. Ich podróż trwała tysiące lat i była pełna nie zawsze miłych przygód. Trzeba je poznać, by lepiej zrozumieć psa, którego nazywamy naszym najlepszym przyjacielem, i po to, by stać się najlepszym przyjacielem psa” – pisze Dorota Sumińska.
A wszystko zaczęło się od przypadkowego spotkania małego wilka i chłopca, który nosił imię Inny. A wilkowi nadał imię Mój… Zresztą przeczytajcie sami. Bo czego nie robi się dla najlepszego przyjaciela.

Skąd przyszedł pies? - audiobook od Dorota Sumińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć