ebook Lider. Śladami Mojżesza. Medytacje biblijne
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Lider. Śladami Mojżesza. Medytacje biblijne
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 17.48
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
17.48 zł Lub 15.73 zł
21.52 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
21.50 zł
21.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mojżesz - lider, który się lękał

Niewolnik i cudotwórca. Morderca i „najskromniejszy ze wszystkich ludzi, jacy żyli na ziemi” (Lb 12,3). Jąkała i zagorzały obrońca ludu, wykłócający się z samym Bogiem o jego ocalenie.

Gdy słyszymy słowo „lider”,  przed oczami staje nam urodzony zwycięzca. Postawny, silny, charyzmatyczny. Mojżesz wydaje się jakby zaprzeczeniem tego wszystkiego. Jego historia jest jednak opowieścią o bezgranicznym poświęceniu i przyjęciu odpowiedzialności za powierzony lud.

Co sprawiło, że dojrzał do roli przywódcy, od której początkowo chciał uciec? Czego przez pryzmat jego historii mogę się dowiedzieć o swoich potrzebach i zdolnościach? Może w życiu rodzinnym lub wspólnotowym to właśnie ja mogę być liderem lub liderką, nawet jeśli pozornie nic na to wskazuje?

30 medytacji biblijnych odsłaniających nieoczywiste aspekty duchowego liderowania.

Stanisław Biel SJ – rekolekcjonista i kierownik duchowy, udziela Ćwiczeń duchowych w Częstochowie, wcześniej pełnił funkcję dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Zakopanem. Autor książek i artykułów z dziedziny duchowości.

Lider. Śladami Mojżesza. Medytacje biblijne od Stanisław Biel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć