ebook Jerzy Popiełuszko. Prawda przeciw totalitaryzmowi
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Jerzy Popiełuszko. Prawda przeciw totalitaryzmowi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.48
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
17.48 zł Lub 15.73 zł
21.52 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
21.50 zł
22.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)

Ksiądz Jerzy Popiełuszko – współczesny prorok i męczennik niepodległości.

Czy przesłanie ks. Jerzego Popiełuszki wciąż jest aktualne? Bez względu na granice czasu i państw? Czy polski kapłan potrafi poruszyć też duszę laickiej Francji?

Kapelan Solidarności został brutalnie zamordowany przez milicjantów w 1984 r. Ta zbrodnia głęboko poruszyła serca jego rodaków, tłumnie uczęszczających na msze za Ojczyznę i modlących się o wolną Polskę.

Niemal trzydzieści lat później grób Popiełuszki odwiedził francuski kapłan Bernard Brien, który ze zdumieniem odkrył, że obaj urodzili się tego samego dnia – 14 września 1947 r. W niedługim czasie postać męczennika niepodległości tak zachwyciła ks. Briena, że stał się jego gorącym czcicielem. Stało się to głównie za sprawą zachwytu nad ewangelicznym radykalizmem Popiełuszki i jego przywiązaniem do prawdy oraz cudu, który wydarzył się we Francji za jego wstawiennictwem.

Nawet totalitaryzm nie jest w stanie zabić prawdy. Ta książka jest tego dowodem.

Jerzy Popiełuszko. Prawda przeciw totalitaryzmowi od Bernard Brien możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć