ebook Kamienne posłanie
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 18711)

Kamienne posłanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.54
Audiobook - najniższa cena: 25.16
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.54 zł Lub 22.09 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
24.74 zł
25.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Nieznane dotąd w Polsce przewrotne opowiadania dwukrotnej zdobywczyni Bookera. Autorka słynnej „Opowieści Podręcznej” tym razem wciąga nas w błyskotliwą grę, mieszając czarny humor ze śmiertelną powagą. Literacka uczta najwyższej klasy!

W czasie burzliwej zimowej nocy na ratunek owdowiałej pisarce przychodzi jej zmarły mąż. Starsza pani, która cierpi na zespół Charlesa Bonneta, postanawia się rozprawić z małymi ludzikami, których wszędzie widzi. Cierpiąca na chorobę genetyczną kobieta jest brana za wampira, a zabójczyni czterech mężów wreszcie nadarza się okazja, by zemścić się na mężczyźnie, który zranił ją jako pierwszy.
W dziewięciu opowieściach Margaret Atwood zapuszcza się w krainę cieni, gdzie prowadzi z czytelnikiem inteligentną grę, mieszając czarny humor ze śmiertelną powagą. Pokazuje ciemne, ale też groteskowe strony ludzkiej natury.

„Te historie pokazują, że każdy ma swoim życiu taki moment i taką osobę, którą naprawdę chciałby zabić” – „Independent”

Kamienne posłanie od Margaret Atwood możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć