ebook Sekret Medjugorie. Objawienia, historia, świadectwa
3.11 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Sekret Medjugorie. Objawienia, historia, świadectwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.44
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
19.44 zł Lub 17.50 zł
23.90 zł
25.41 zł Lub 22.87 zł
20.42 zł
20.93 zł
23.02 zł

Ci, którzy tu przyjeżdżają, odkrywają coś wyjątkowego: (…) otoczenie, atmosferę pokoju, wyciszenia, ukojenia serca. Pielgrzymi odnajdują tu na nowo lub odkrywają po raz pierwszy sakralny wymiar swego życia.
abp Henryk Hoser, specjalny wysłannik Ojca Świętego Franciszka do Medjugorie

Klucz do poznania tajemnicy Medjugorie

Jeden z największych fenomenów religijnych naszych czasów. Zjawisko wzbudzające skrajne emocje. Każdego roku przybywają tu miliony pielgrzymów. Co ich przyciąga? Co sprawia, że to miejsce jest tak wyjątkowe?

Szukając odpowiedzi na te pytania, Dorota Szczerba odsłania historie skryte pod medialnym szumem. Pokazuje z bliska ludzi, którzy tworzą Medjugorie - zarówno tych, którzy doświadczają objawień, jak i zwykłych pielgrzymów, których życie zmieniło się pod wpływem spotkania z Gospą. Ich przeżycia konfrontuje z wynikami badań naukowych oraz stanowiskiem Kościoła. Przede wszystkim jednak odkrywa, jak ważne dla dzisiejszego człowieka są pokój i nadzieja, które można odnaleźć w małej hercegowińskiej miejscowości.

Sekret Medjugorie. Objawienia, historia, świadectwa od Dorota Szczerba możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć