Pokrzyk - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.97 / 5.00
liczba ocen e-booka: 15
Ilość stron (szacowana): 152
najlepsza cena! w tym tygodniu
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
37.90 złpremium: 22.74 zł
31.72 zł
32.22 zł
36.02 zł
Pozostałe księgarnie
34.11 zł
37.90 zł
Opis:

Katarzyna Puzyńska ze swoją nieograniczoną wyobraźnią powraca z kolejnym – jedenastym tomem sagi policjantach z Lipowa. W bestsellerowych opowieściach, które pokochało tysiące czytelników, doskonale łączy wątki kryminalne ze sferą psychologiczną i obyczajową swoich bohaterów. Wieść niesie, że autorka jest niekwestionowąną następczynią Agathy Christie.

Fabuła:

Tam gdzie istnieje stary dwór, może istnieć również klątwa. A we Wnykach jest jedno i drugie, wszyscy wierzą bowiem, że ten, który ośmieli się wejść za próg starego, przeklętego budynku, w ekspresowym tempie i bezapelacyjnie stanie się przykładnym nieboszczykiem.

Ślepy los sprawia, że Weronika Podgórska trafia do przeklętego dworu. Na domiar złego, będzie musiała tam powrócić i to jeszcze w towarzystwie kogoś, kogo nie darzy serdecznymi uczuciami.  Przeciwnie, tej osoby szczerze nienawidzi.

W tym samym czasie, emerytowana policjantka Klementyna Klopp zostaje przyłapana przy zwłokach miejscowej staruszki. Wszystkie ślady i dowody wskazują, że to Klementyna zabiła kobietę. Pomimo tego, że była policjantka przyznaje się do zbrodni, aspirant Daniel Podgórski nie wierzy w jej winę. Aby udowodnić niewinność koleżanki, rozpoczyna  prywatne śledztwo, nie zważając na to, że taka niesubordynacja może go drogo kosztować. Dla niego ważne jest tylko dobre imię Klementyny. Sprawy nie ułatwia prywatny detektyw, który wydeptuje miejscowe ścieżki, rozgrzebując sprawę pewnego wypadku sprzed wielu lat. Jak ustala aspirant Podgórski, detektyw Nowakowski ma wiele do ukrycia i wcale nie zamierza z nikim podzielić się swoimi tajemnicami. Mnoży się coraz więcej pytań, pojawia się jeszcze więcej trupów, a miejscowy policjant usiłuje powiązać ze sobą w logiczną całość wszystkie tropy.

Dla fanów Katarzyny Puzyńskiej to pozycja obowiązkowa. Pozostali czytelnicy, jeśli nie poznali jeszcze policjantów z Lipowa, nie wiedzą co tracą.

Rekomendacje:

Jedenasty tom bestsellerowej serii kryminalnej mógłby być już nudny. No, bo… jedenasty? Serio?? Ten, komu przyszłaby do głowy taka myśl, niech się poważnie zastanowi, czy powinien jej ulec. Osobiście uważam, że w żadnym razie nie powinien. Bo Lipowo nigdy nie jest nudne. Powiedziałabym nawet, że z każdym tomem rozkręca się coraz bardziej - Katarzyna Chojnacka-Musiał – Bibliotecznie

Ostatnie strony rozwaliły mnie na łopatki. Nie spodziewałam się, że autorka może zaserwować czytelnikom takie zakończenie. – Kasia Nowak – Kasia i książki 

Audiobooka możesz wysłuchać w rewelacyjnej interpretacji Laury Breszka.

Pokrzyk - audiobook od Katarzyna Puzyńska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć