ebook Od koła do Formuły 1: Historia motoryzacji - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Od koła do Formuły 1: Historia motoryzacji - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 12.50
12.50 zł
24.95 złpremium: 14.97 zł Lub 14.97 zł
19.96 zł Lub 17.96 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
17.47 zł
18.71 zł
18.75 zł
Inne proponowane

Czy ktoś jeszcze wyobraża sobie życie bez samochodu? Z tej książki dowiemy się m.in., dlaczego Ford T to najważniejszy samochód XX wieku, jak na rozwój motoryzacji wpłynął Arnold Schwarzenegger oraz w jaki sposób Rolls z Royce’em stworzyli najbardziej luksusowe auto świata. Przedstawimy również najważniejsze auta polskiej produkcji.

Ale to nie wszystko! Wytłumaczymy, czym różnią się rajdy od wyścigów i jakie są te najsłynniejsze. A ponieważ człowiek wciąż marzy o tym, by poruszać się szybciej i szybciej, zdradzimy, jaki jest aktualny rekord prędkości samochodu i jak trudno było go osiągnąć. Zabierzemy Was także na przejażdżkę po najsłynniejszej trasie terenowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie przejechanie 30 kilometrów zajmuje aż trzy dni. Wytłumaczymy Wam również, czym różni się pick-up od coupé i jak działa silnik. Motoryzacja jest fascynująca!

„Samochody są moją pasją od najmłodszych lat. Wysokooktanowa benzyna płynie w moich żyłach i napędza do działania. Skoro sięgnęliście po tę książkę, to zapewne w Waszych też, albo za chwilę zacznie płynąć. Dajcie się porwać w podróż na wysokich obrotach! Pojedziemy najsłynniejszymi samochodami i poznamy niesamowite momenty z historii motoryzacji wzbogacone o ciekawostki spisane przez Michała Gąsiorowskiego. Ode mnie macie zielone światło! To co? Ruszamy razem?” – Kajetan Kajetanowicz

Od koła do Formuły 1: Historia motoryzacji - audiobook od Michał Gąsiorowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć