Zapomnij o nim
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.00 złpremium: 19.20 zł
26.46 zł
30.41 zł
32.00 zł
Pozostałe księgarnie
26.96 zł
27.20 zł
28.80 zł
29.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
Opis:

Piąta powieść w dorobku Małgorzaty Garkowskiej, autorki chętnie czytanej prozy obyczajowej. Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała także jasną stronę?

Miłość wszystko wybacza, czy jednak na pewno?

Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak – sam nie wie, dlaczego – wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.
Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.
Ewelina zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.
„Zapomnij o nim” to piąta powieść Małgorzaty Garkowskiej, autorki docenionych przez czytelników książek: „Układanka z uczuć”, „Spotkamy się przypadkiem”, „Czego nie powiedziałam” i „Życie w spadku”.

Zapomnij o nim od Małgorzata Garkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć