Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

średnia ocena: 4.18 / 5.00
liczba ocen: 4342
Ilość stron (szacowana): 400
cena: 16.00
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
32.00 złpremium: 19.20 zł
24.96 zł
30.41 zł
Pozostałe księgarnie
16.00 zł
21.76 zł
27.20 zł
32.00 zł
32.00 zł
Opis:

Czy maszyny rzeczywiście niedługo zastąpią ludzi? Jaki to będzie miało wpływ na nasze życie i kto najbardziej na tym skorzysta? Kai-Fu Lee, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji (SI), opisuje fascynującą rywalizację pomiędzy Chinami a Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie nowych technologii i wpływ tego współzawodnictwa na resztę świata.

Lee, były szef Google na Chiny, obecnie pracujący dla chińskich firm, opisuje nowy porządek i rozkład sił między Państwem Środka a Doliną Krzemową, w którym przewaga Amerykanów wcale nie jest oczywista. Zwraca też uwagę, że ogromne zmiany i rozwój technologii oznaczają nie tylko stały postęp i dobrobyt ludzkości, ale również dylematy etyczne czy zagrożenia miejsc pracy, a co za tym idzie pogłębienie nierówności społecznych. Autor proponuje rozwiązania, które moglibyśmy zastosować, by stawić czoła nadchodzącym zmianom być może najbardziej dramatycznym w historii człowieka.

 
 
Inteligencja sztuczna, rewolucja prawdziwa. Chiny, USA i przyszłość świata od Kai-Fu Lee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć