ebook Zatańcz ze mną
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 40) Ilość stron (szacowana): 336

Zatańcz ze mną
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.49
Audiobook - najniższa cena: 27.80
wciąż za drogo?
32.03 złpremium: 20.66 zł Lub 20.66 zł
25.49 zł
29.27 zł Lub 26.34 zł
34.44 zł
34.44 zł Lub 31.00 zł
27.38 zł
29.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Artur jak co roku spędza wakacje z grupą przyjaciół prawników na Półwyspie Helskim. Jest oczarowany spotkaną przypadkowo na molo dziewczyną. Przyjechała tam ze swoim chłopcem. Czy Artur przyjmie jej niekonwencjonalne zaproszenie?

Adam, ojciec Artura, jest chirurgiem. Tworzy ciepły dom dorosłemu synowi i córce maturzystce. Tkwi w toksycznym małżeństwie, które istnieje tylko formalnie. Kolega zasiewa w nim ziarno wątpliwości, czy warto budować mosty, które niczego nie łączą. Żona po raz kolejny wystawia Adama do wiatru. Jak zwykle samotny, jedzie na imprezę z okazji sześćdziesiątych urodzin szefa.

Natalia, czterdziestoletnia pianistka, zakończyła właśnie dwudziestoletni związek. Przyjechała zagrać koncert na urodzinach stryja. Tutaj poznaje Adama...

Malina i Bartek zaplątują się w sieć nieporozumień pierwszej miłości. Jaką rolę w tej relacji odegra szalony pies Wiecheć? Czy kwitnąca w jesiennej szarudze konwalia majowa oszukiwała?

Współczesna powieść o niełatwych relacjach w związkach.

Zatańcz ze mną od Małgorzata Wachowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć