ebook Długie cienie
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 250) Ilość stron (szacowana): 400

Długie cienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 28.60
Audiobook - najniższa cena: 9.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
35.46 złpremium: 22.88 zł Lub 22.88 zł
32.41 zł Lub 29.17 zł
38.13 zł
38.13 zł
38.13 zł Lub 34.32 zł
-17% 28.60 zł
31.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść kryminalna, której akcja toczy się w Lubomierzu – małym miasteczku na Dolnym Śląsku. Zaginięcie dwóch osiemnastolatek uruchamia śledztwo, w czasie którego na jaw wychodzi tajemnica za tajemnicą z pozoru spokojnej społeczności. Jak to możliwe, aby tak wiele tragedii znikało za kurtyną milczenia? Dlaczego jedyna osoba, które może coś wiedzieć o zaginionych, jest uważana za szaloną?

Podkomisarz Agnieszka Birkut codziennie mierzy się z mrocznymi wspomnieniami i konsekwencjami swoich niemoralnych wyborów. Nie może normalnie myśleć, pracować i żyć. Wyrzuty sumienia zabijają w niej sens istnienia. Z takiego stanu wyrywa ją zgłoszenie o zaginięciu dwóch osiemnastolatek z Jeleniej Góry, które uczestniczyły w miejscowym festiwalu filmowym.
Przebudzona z traumatycznego letargu podkomisarz wraz z policjantkami z komisariatu wyruszają na poszukiwania dziewczyn. Krok po kroku poznają szokujące fakty z życia nastolatek i odkrywają posępną prawdę o Lubomierzu oraz jego mieszkańcach. W czasie śledztwa wychodzi na jaw, że nie pierwszy raz ktoś zniknął tu bez śladu.
Jak to możliwe, aby w tak małej społeczności ludzie przepadali bez wieści?

Długie cienie od Kasia Magiera możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć