Kimkolwiek jesteś - audiobook
3.83 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3196)

Kimkolwiek jesteś - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
25.42 zł Lub 22.88 zł
25.90 zł
26.91 zł Lub 24.22 zł
26.91 zł
26.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jakub Szamałek swoim Cokolwiek wybierzesz wdarł się na listy bestsellerów. Kimkolwiek jesteś, drugi tom serii Ukryta sieć, jest kontynuacją tego rewelacyjnego thrillera. I w żadnym wypadku nie ma tutaj mowy o syndromie drugiego tomu. Jest jeszcze lepiej!

Fabuła:

Dziennikarka Julita Wójcicka zdecydowana jest kontynuować śledztwo prowadzone wcześniej przez Emila Choroczyńskiego. Przeglądając dokumenty, które otrzymała od tego mężczyzny, znajduje jeden, który jest całkowicie inny od tych, które zdążyła już poznać. Jak się okazuje jest to artykuł mówiący o śmierci KandyKroosh, camgirl z Mińska Mazowieckiego, która w 2018 roku została brutalnie zamordowana na oczach przyglądających się niczym wstrząsającemu spektaklowi internautów.

Wskazany przez Choroczyńskiego trop zdaje się być bardzo obiecujący i Julita Wójcicka decyduje się ruszyć podsuniętym jej śladem. Dalsze śledztwo prowadzi ją poza granice Polski, gdzie odkrywa bezwzględny świat spisków i machinacji politycznych. Grożące dziennikarce śmiertelne niebezpieczeństwo jest na wyciągnięcie ręki.

Jeśli ktokolwiek nie miał jeszcze okazji poznać Jakuba Szamałka, dodajcie to nazwisko do swoich list priorytetowych. Szybko okaże się, ze Szamałek dołączy do Waszych ulubionych autorów. A jego Kimkolwiek jesteś pokaże Wam jak bardzo mylicie się myśląc, że Wasza świadomość dotycząca Internetu jest w pełni zadowalająca i wystarczająca.

Rekomendacje:

Po przeczytaniu tej książki ma się ochotę wylogować z Internetu, zmienić całe swoje życie i ukryć. Myślę, że sam fakt, że nie jest to powieść science fiction jest bardzo mocnym i brutalnym przekazem. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Tego audiobooka można wysłuchać w rewelacyjnej interpretacji Filipa Kosiora.

Kimkolwiek jesteś od Jakub Szamałek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć