ebook Powiedz życiu tak, Lili
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 78)

Powiedz życiu tak, Lili
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-43% 16.90 zł
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.02 zł
22.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Kolejne spotkanie z niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu, która głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i obdarowywać nią innych. W książce znajdują się 52 iluminacje – sugestie nowych zachowań, postaw i działań, które wprowadzone w życie, wpłyną na jego jakość.

Lilianna Berg – mimo codziennych trosk – w każdym doświadczeniu potrafi odnaleźć coś wartościowego. Nie buntuje się przeciwko temu, czego doświadcza, lecz dziarsko płynie z prądem życia. Bo aby było piękne, trzeba mówić TAK. Trzeba być otwartym na to, co nam przynosi, i trzeba wierzyć, że kocha nas takimi, jacy jesteśmy. BO JESTEŚMY CUDEM!
Spotkanie z radosną i pogodną Lili dodaje odwagi, energii i mocy do tego, aby wreszcie wyjść z cienia. Bo życie jest tylko jedno i tylko od nas zależy, czy przyjmiemy dary, jakie chce nam ofiarować.
Przestań się buntować. Powiedz TAK i żyj pięknie. Tak, jak Lili i jej barwni przyjaciele.

Powiedz życiu tak, Lili od Anna H. Niemczynow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Książki z serii Lilianna Berg według mnie powinni rozdawać w aptece zamiast tabletek na poprawę nastroju. Niesamowicie optymistyczna i ciepła powieść, do której planuję wracać w chwilach smutku, aby poprawić sobie humor. Zapraszam.

Niezależnie od tego, kto był ojcem choroby - na pewno zła dieta była jej matką.

Lilianna Berg to niepoprawna poszukiwaczka szczęścia, kobieta stara się z każdego dnia czerpać garściami. Nie buntuje się temu, czego doświadcza, ale poddaje się życiu. Myślę, że wielu z nas może się uczyć od głównej bohaterki. W II tomie poznajemy dalsze losy Lily i jej babci, jej kilka śmiesznych sytuacji, ale autorka też nie boi się trudnych tematów. Bardzo uraczyła mnie swoją postawą babcia, która na stare lata zakłada...bloga. Lilianna dla odmiany zapragnie odnaleźć swojego tatę, z którym nie ma kontaktu od bardzo dawna. Ale mimo iż może to być trudne, decyduje się na to, gdyż uważa, że nie można w życiu odpuszczać, tylko warto iść za marzeniami.

Trudno mi zrecenzować tę książkę, to jest jedna wielka afirmacja życia, praktycznie można dużo wynieść z każdego rozdziału. Trudno nazwać ją poradnikiem, ale ma coś w sobie takiego, że z chęcią zaznaczałam na kolorowo ważne dla mnie myśli. Bo to przecież takie polskie - narzekać na cokolwiek, zamiast znaleźć pozytyw w każdej sytuacji życia.

Wybór między życiem pięknym a nijakim należy wyłącznie do nas. Każdego dnia, gdy tylko otworzymy oczy, rozpościera się przed nami paleta nieograniczonych i optymistycznych możliwości. Chociaż wiadomo, łatwiej jest narzekać. A już najlepiej na pogodę. Za zimno - źle, za gorąco - jeszcze gorzej. Mgliście - niedobrze, deszczowo - istna katastrofa! Dlaczego nie możemy wziąć przykładu z Niemców, którzy twierdzą, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania?

Lilianna Berg wraz ze swoją babcią skradły moje serca i nawet trudno byłoby mi wybrać, którą z nich wolę. Dowiedziałam się wielu ciekawych spraw np. co to jest mantra, kiedy i jak można medytować, co to Sa Ta Na Ma, ale przede wszystkim kusi mnie by wypróbować przepisy na ciasta, jakie zawarte są w tej książce. Bo która z nas nie chciałaby spróbować ciasta o nazwie "Antycellulitowe ciasto czekoladowe" czy "Ciastka zmieniające zarys biustu."

Babcię Rózię mogłabym jeść łyżkami, dawno nie czytałam o tak ciepłej i cudownej starszej osobie. Jeśli jest ci smutno to polecam gorąco! Idealna na zimne listopadowe wieczory.

Na końcu, jak w poprzedniej części, mamy iluminacje Lilianny Berg, które powtarzane po stokroć na pewno mogą nam pomóc w poprawie jakości życia. Wiem, że nie jest to proste, ale na pewno bardzo pomaga, możemy to łatwo zaobserwować na przykładzie głównej bohaterki tej książki.

WIĘC POWIEDZ ŻYCIU TAK!

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć