ebook Pewnego razu latem - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15)

Pewnego razu latem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.48
Audiobook - najniższa cena: 27.19
wciąż za drogo?
31.99 zł Lub 28.79 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
27.19 zł
28.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

„Z pewnością jest to niezwykła sytuacja, mieć 18-etnią matkę, gdy samemu ma się już 12 lat. Ale jeśli jesteś sierotą, a ona twoją ciocią – i jedyną matką, jaką znasz – no cóż, sprawdza się to całkiem dobrze.
Dlatego tak się zaniepokoiłem usłyszawszy, że dziadek i wujek Charlie rozmawiają o znalezieniu odpowiedniego męża dla cioci Lou!
Przecież trzeba było jakoś temu przeciwdziałać. Nie mogłem stać z boku i patrzeć, jak nasza rodzina się rozpada. Dziadek z wujkiem Charliem zadawali sobie wiele trudu, by wydać ciocię Lou za mąż, stąd też i ja musiałem nieźle się napracować, by do tego nie doszło. Ale wtedy zjawił się ten młody duszpasterz i sprawy strasznie się pokomplikowały…” – fragment powieści

O SERII
Akcja dzieje się na amerykańskiej farmie, na po koniec XIX wieku. Josh Jones zdaje sobie sprawę, że jego rodzina nie jest typowa, ale to jedyne życie, jakie kiedykolwiek poznał. Ciocia Lou, dziadek, wujek Charlie i pradziadek - wszyscy ukształtowali młodego mężczyznę, jakim się stał. Ale kiedy dorasta, Josh zaczyna stawiać czoła ważnym pytaniom dotyczącym życia, miłości i wiary.

Pewnego razu latem - audiobook od Janette Oke możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć