ebook Inna miłość szejka
2.82 / 5.00 (liczba ocen: 189)

Inna miłość szejka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.99
wciąż za drogo?
32.55 złpremium: 21.00 zł Lub 21.00 zł
25.90 zł 20% rabatu
29.75 zł Lub 26.78 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
35.01 zł
24.99 zł
28.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Prawdziwa historia Polaka niesłusznie przetrzymywanego w emirackim więzieniu. Gdy zakochuje się książę, to zwykle początek bajki. Ale gdy książę należy do emirackiej rodziny królewskiej, baśń zamienia się w koszmar…

Baśń, która zamieniła się w koszmar. Siła, dzięki której można przetrwać piekło.

Artur Ligęska był gwiazdą polskiego fitnessu. Nagradzany i doceniany, otworzył sieć popularnych klubów. Sukces przyszedł szybko, a wraz z nim kłopoty. W Dubaju Artur miał zacząć nowe życie. Ale Zjednoczone Emiraty Arabskie, jakie widzi świat – nowoczesne, bogate państwo o wielkich możliwościach, okazały się jedynie pięknym mirażem.
Gdy Artur poznał Anioła, księcia Abu Zabi, nie spodziewał się, że to początek jego drogi do piekła. By zatrzymać ukochanego w kraju, Anioł przez 13 miesięcy przetrzymywał go w emirackim więzieniu, gdzie jego życie zmieniło się w koszmar. Bez dowodów, bez możliwości obrony, został skazany na dożywocie. Wydawało się, że jego życie właśnie się skończyło.
Dzięki pomocy polskich dyplomatów, organizacji pozarządowych, przyjaciół i ludzi dobrej woli cudem wyszedł na wolność. Dzięki własnej sile i determinacji przetrwał koszmar i dziś chce pokazać światu prawdę o kraju, w którym ludzkie losy zależą jedynie od kaprysów wszechwładnych szejków.

Inna miłość szejka od Artur Ligęska, Oskar Maya możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć