Honor Harrington. Nieprzejednana Honor
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.28 / 5.00
liczba ocen: 2849
Ilość stron (szacowana): 976
cena polecana: 28.80
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 złpremium: 23.94 zł
28.80 zł
31.12 zł
33.92 zł
36.31 zł
Pozostałe księgarnie
25.94 zł
28.99 zł
29.60 zł
31.56 zł
35.91 zł
36.00 zł
39.90 zł
Opis:

Liga Solarna jest potęgą. Przez wieki reprezentowała dziedzictwo ludzkości i była przewodnikiem dla Diaspory. Mandaryni rządzący obecnie Ligą nie przypominają jednak jej założycieli, słyną z korupcji i gwałtowności. I zdecydowali, że Gwiezdne Imperium Manticore ma zostać zniszczone. Na przeszkodzie stanie im Honor Harrington – ona przecież zwykła kończyć to, co zaczęła…

Honor Harrington nosi mundur Royal Manticoran Navy już od pół wieku. Mało kto zna wojnę tak jak ona i mało kto stracił w walkach tylu bliskich i przyjaciół. Mimo to Honor nawołuje do umiarkowania. Nie chce wojny, w której nieuchronnie zginą cywile. Niestety władze Ligi przyjmują strategię, która pozwala nawet na jawne popełnianie zbrodni wojennych.
Honor nie ma wyboru: wyrusza przeciwko Lidze Solarnej i nie ma siły, która byłaby zdolna ją powstrzymać.

„Świetnie wyważone międzygwiezdne intrygi, kontrwywiadowcze działania i epickie starcia kosmicznych flot z militarnymi i taktycznymi szczegółami – Weber jak nikt inny potrafi rozwijać bogatą fabułę z postaciami z krwi i kości, sprawiając, że każdy konflikt nabiera ładunku emocjonalnego” – Booklist.

„Weber jest jak Tom Clancy literatury SF. Fani mogą się rozkoszować jego najnowszą powieścią” – „Publishers Weekly”

Honor Harrington. Nieprzejednana Honor od David Weber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć