ebook Honor Harrington. Nieprzejednana Honor
4.26 / 5.00 (liczba ocen: 2952) Ilość stron (szacowana): 976

Honor Harrington. Nieprzejednana Honor
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.13 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
31.10 zł
32.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Liga Solarna jest potęgą. Przez wieki reprezentowała dziedzictwo ludzkości i była przewodnikiem dla Diaspory. Mandaryni rządzący obecnie Ligą nie przypominają jednak jej założycieli, słyną z korupcji i gwałtowności. I zdecydowali, że Gwiezdne Imperium Manticore ma zostać zniszczone. Na przeszkodzie stanie im Honor Harrington – ona przecież zwykła kończyć to, co zaczęła…

Honor Harrington nosi mundur Royal Manticoran Navy już od pół wieku. Mało kto zna wojnę tak jak ona i mało kto stracił w walkach tylu bliskich i przyjaciół. Mimo to Honor nawołuje do umiarkowania. Nie chce wojny, w której nieuchronnie zginą cywile. Niestety władze Ligi przyjmują strategię, która pozwala nawet na jawne popełnianie zbrodni wojennych.
Honor nie ma wyboru: wyrusza przeciwko Lidze Solarnej i nie ma siły, która byłaby zdolna ją powstrzymać.

„Świetnie wyważone międzygwiezdne intrygi, kontrwywiadowcze działania i epickie starcia kosmicznych flot z militarnymi i taktycznymi szczegółami – Weber jak nikt inny potrafi rozwijać bogatą fabułę z postaciami z krwi i kości, sprawiając, że każdy konflikt nabiera ładunku emocjonalnego” – Booklist.

„Weber jest jak Tom Clancy literatury SF. Fani mogą się rozkoszować jego najnowszą powieścią” – „Publishers Weekly”

Honor Harrington. Nieprzejednana Honor od David Weber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć