ebook 30 Dni do Zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni - audiobook
3.31 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 78) Ilość stron (szacowana): 240

30 Dni do Zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 23.94
23.94 złpremium: 14.36 zł Lub 14.36 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
31.92 zł
31.92 zł
31.92 zł
31.92 zł
32.72 zł
35.91 zł
35.91 zł
37.11 zł
Inne proponowane

Miesiąc, by stać się nową, lepszą wersją siebie...

Skoro sięgasz po tę książkę, przypuszczalnie przechodzisz właśnie kryzys. Zawodowy albo osobisty. Powiedz - czy chcesz trwale zmienić swoją sytuację i poprawić samopoczucie? Chcesz znowu mieć cel, poczuć sens i odzyskać radość życia? Bardzo dobrze! Potrzeba zmiany to pierwszy krok do sukcesu. W programie 30 dni do zmian nie ma znaczenia, jaki sukces chcesz odnieść. Chodzi w nim o to, by zmienić sposób myślenia, skierować się w stronę własnych marzeń i przestać w końcu realizować cudze cele...

Miesiąc Twojej zmiany dzieli się na cztery etapy:

  • Tydzień wyrzucania zbędnych rzeczy,
  • Tydzień próbowania czegoś nowego,
  • Tydzień perfekcyjnego stylu życia,
  • Tydzień planowania i organizacji.

Każdy z tych tygodni będzie prowokować Cię do zmiany w innej sferze Twojego życia. Zanim zaczniesz, musisz wiedzieć, że czeka Cię trzydzieści bardzo intensywnych i pracowitych dni. Przygotuj się na dużo zadań, trików do wykorzystania i inspiracji, które sprawią, że rozpoczniesz najbardziej ekscytującą przygodę w swoim życiu. Pamiętaj o celu i obserwuj pozytywną zmianę, jaka w Tobie zachodzi.

Edyta Zając - jest psychologiem, trenerem oraz autorką książek psychologicznych i bloga poświęconego psychologii. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Jest żoną Mirka oraz mamą trójki dzieci.

30 Dni do Zmian. Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni - audiobook od Edyta Zając możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć