ebook Zakazany układ - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2165) Ilość stron (szacowana): 336

Zakazany układ - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Zakazany układ otwiera nową serię zatytułowaną Mafijna miłość, autorstwa bestsellerowej, polskiej autorki K. N. Haner – zwanej Królową dramatów. Daj się porwać autorce i wkrocz do brutalnego świata przestępców. Jeśli nie boisz się kolejnej jazdy bez trzymanki – czytaj o miłości, mafii, zemście i zakazanym układzie.

Fabuła:

Nicole nie ma wcale łatwego życia. Wprawdzie mężczyzna, z którym kobieta żyje w związku, uratował ją po śmierci jej rodziców, jednak wcale nie jest księciem na białym koniu. Nicole upokarzana na każdym kroku i nieustannie bita, w końcu decyduje się na desperacki krok. Podejmuje decyzję o odebraniu sobie życia. Kiedy dociera na skraj urwiska, z którego zamierza wykonać swój ostatni w życiu krok, zauważa, że nie jest w tym miejscu sama. Nicole jest mimowolnym świadkiem mafijnej egzekucji. Dziewczyna widzi w tym korzyść, domyśla się, że w takim przypadku gangsterzy ją zabiją i wcale nie będzie musiała popełniać samobójstwa, nie ma pewności czy w krytycznym momencie nie obleci jej strach. W tym dniu los zaskakuje nie tylko będącego na miejscu mafiosa Marcusa Accardo. Kolejną zaskoczoną przez los jest sama Nicole, bowiem gangster zafascynowany jej osobą, daruje jej życie i postanawia zabrać ją do swojego domu. Marcus, poznając życie kobiety jest nią coraz bardziej zafascynowany, ma też wobec niej plany, które pomogą mu w eliminacji jego największego wroga - Aleksandra Modano. Kiedy sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna i dramatyczna, a na pierwszy plan wychodzą uczucia pomiędzy Marcusem i Nicole – wszystko mocno się komplikuje. W tym świecie na emocje nie bowiem miejsca, niepotrzebne uczucia, mogą stać się przyczyną śmiertelnego niebezpieczeństwa. Czy Marcus i Nicole, zaplątani w gangsterskie porachunki znajdą rozwiązanie, w którym najważniejsza będzie ich miłość, nie zaś zemsta i brutalna siła?  

Zakazany układ to książka, która udowadnia, że Ci, którzy już dawno wyrzekli się miłości, także mają serca, i wcale nie są one wykute z kamieni. Wysłuchaj tego audiobooka i doświadcz niebywale mocnych wrażeń.

Rekomendacje:

To, co ta książka robi z czytelnikiem jest niewyobrażalne, nie do opisania, po prostu musicie przeżyć to na własnej skórze! Powinniście jednak mieć świadomość, że jeśli nie dysponujecie całą nocą lub dniem, przeznaczonym na lekturę, nie warto jej zaczynać, bo nie wytrzymacie. Nie da się przerwać czytania i normalnie funkcjonować! Polecam gorąco! – Anna Rydzewska – Z fascynacją o książkach

Wciąga bez reszty i zostawia w czytelniku ogromny niedosyt. Zakończenie zwala z nóg i sprawia, że szczęka ląduje na podłodze. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsze pomieszanie erotyku z gangsterką, jakie było mi dane czytać w ostatnim czasie. – Magdalena – Czytam w pociągu

Audiobooka wysłucha w rewelacyjnej intepretacji Darii Brudnias.

Zakazany układ - audiobook od K. N. Haner możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć