ebook Była arabską stewardesą
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 546) Ilość stron (szacowana): 344

Była arabską stewardesą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.18
Audiobook - najniższa cena: 27.12
wciąż za drogo?
26.78 złpremium: 17.28 zł Lub 17.28 zł
22.18 zł Lub 19.96 zł
27.36 zł Lub 24.62 zł
22.14 zł
22.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Druga po znakomitym debiucie „Jak podrywają szejkowie” książka Marcina Margielewskiego. Wstrząsająca historia Polki pracującej w najsłynniejszych arabskich liniach lotniczych. O podobnych koszmarach nikt nie mówi. Ona zdecydowała się przerwać milczenie…

Praca stewardesy w luksusowych arabskich liniach lotniczych miała być spełnieniem marzeń – okazała się największym horrorem w jej życiu.
Anna podróżuje po świecie, świetnie zarabia, a do tego na pokładzie samolotu spotyka mężczyznę swoich snów. Przystojny, szarmancki i niebywale bogaty Arab wydaje się księciem z bajki, ale z czasem ujawnia prawdziwe oblicze. Dziewczyna wpada w pułapkę. Seria tajemniczych samobójstw, sekrety z przeszłości i honorowe zemsty rządzą światem mężczyzn, dla których kobiety są tylko narzędziem do zaspokajania wyuzdanych żądz.
Jak wygląda praca w jednej z najbogatszych linii lotniczych na świecie? Do czego jest zdolny zakochany Arab? I czy można uciec z piekła?

Była arabską stewardesą od Marcin Margielewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy jesteśmy bardzo pewni prawdy, czas się zastanowić, czy przypadkiem nie jest ona kłamstwem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć