ebook Skończ z tym sh*tem! - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 841)

Skończ z tym sh*tem! - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.94
Audiobook - najniższa cena: 23.94
39.90 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
23.94 zł
33.48 zł
33.92 zł
Inne proponowane

Wiesz, że nie powinieneś, ale to robisz. Wiesz, że powinieneś, ale tego nie robisz. I tak w kółko. Przestań uprawiać autosabotaż i upomnij się o własne życie. Pomoże Ci w tym poradnik autora bestsellera „Unf*ck yourself. Napraw się!”.

Nieważne, czy popadłeś w rutynę codzienności, czy nuży cię praca, czy nie możesz znaleźć swojej idealnej połówki, czy masz problemy z oszczędzaniem lub kłopoty z dbaniem o zdrowie, wszystko sprowadza się do jednego: autosabotażu. I na pewno masz już tego dość.
Jeśli chcesz, by Twoje życie było choć trochę niezwykłe, nie możesz reagować na wszystko w swój zwykły sposób. „Skończ z tym sh*tem!” pozwoli Ci przejąć kontrolę nad najskrytszymi mechanizmami podświadomości i da Ci moc, dzięki której przeobrazisz swoje negatywne myśli i złe przyzwyczajenia w życie, o jakim zawsze marzyłeś, choć nie wiedziałeś, jak je osiągnąć. Przygotuj się, że wszystko, co o sobie wiesz, stanie na głowie!

Skończ z tym sh*tem! - audiobook od Gary John Bishop możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć