Zasady magii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.96 / 5.00
liczba ocen: 48758
Ilość stron (szacowana): 384
najlepsza cena! w historii śledzenia
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-25% 25.50 złpremium: 15.30 zł
-14% 20.40 zł
27.20 zł
28.90 zł
32.30 zł
Pozostałe księgarnie
-17% 22.19 zł
27.54 zł
28.90 zł
30.26 zł
34.00 zł
34.00 zł
Opis:

W tej rodzinie miłość jest przekleństwem

Wszystko zaczęło się w 1620 roku, kiedy Maria Owens została oskarżona o czary ukarano ją za to, że pokochała niewłaściwego mężczyznę. Kilkaset lat później w Nowym Jorku lat 60., w świecie, który zmienia się z dnia na dzień, Susanna Owens wie, że trójka jej dzieci jest niebezpiecznie wyjątkowa. Trudna Franny, o skórze białej jak mleko i krwistoczerwonych włosach, nieśmiała i piękna Jet, która potrafi czytać w myślach, i charyzmatyczny Vincent, który odkąd nauczył się chodzić, pakuje się w tarapaty. Od samego początku Susanna wyznaczyła swoim dzieciom sztywne granice: żadnych wędrówek w świetle księżyca, czarnych strojów, kotów, kruków, świec ani podręczników czarnej magii. A przede wszystkim: żadnych ognistych romansów! Odwiedziny u ciotki Isabelle w Massachusetts otworzą dzieciom oczy na przeszłość ich rodziny. Na jaw wyjdą skrywane tajemnice i prawda o tym, kim naprawdę są. Po powrocie do Nowego Jorku każde z nich wejdzie na nową drogę i na swój sposób spróbuje uciec od rodzinnej klątwy. Czego by jednak nie robili młodzi Owensowie, nie mogą uniknąć miłosnych rozczarowań i uczuciowych zawodów.

Dwie piękne siostry wyrosną na budzące lęk i podziw ciotki z Totalnej magii, a Vincent, ich ukochany brat, zostawi po sobie nieoczekiwane dziedzictwo Bestseller New York Timesa Wybór Klubu Czytelniczego Reese Witherspoon! Książka polecana przez: Publishers Weekly, New York Post, Popsugar

Zasady magii od Alice Hoffman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć