ebook Być parą i nie zwariować - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Być parą i nie zwariować - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 20.34
Audiobook - najniższa cena: 19.20
wciąż za drogo?
-31% 19.20 zł Lub 17.28 zł
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.06 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Jak pogodzić pragnienia, nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność, tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski mierzy się nie tylko z tymi, ale też z wieloma innymi, najczęściej występującymi w związkach problemami i próbuje znaleźć najlepszy sposób na ich rozwiązanie.

Szczęśliwe życie we dwoje. To możliwe!
Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje, mimo że wymarzone, niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.
Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?
Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi, ale również z wieloma innymi, najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób, by je rozwiązać.

Być parą i nie zwariować - audiobook od Andrzej Gryżewski, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć