Europa o świcie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.13 / 5.00
liczba ocen: 279
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
cena: 22.74
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
37.90 złpremium: 22.74 zł
-36% 22.74 zł
26.60 zł
29.56 zł
32.22 zł
Pozostałe księgarnie
24.64 zł
26.60 zł
29.98 zł
30.32 zł
34.11 zł
34.50 zł
37.90 zł
Opis:

Fenomenalne zakończenie bestsellerowego cyklu o podzielonej Europie. „Europa o świcie” to „psychodeliczna, inteligentna powieść, bardzo ludzka, z dreszczykiem szpiegowskich emocji, snuta w równoległych europejskich światach i opowiedziana z błyskotliwym humorem” – Patrick Ness, autor m.in. powieści „Na ostrzu noża” i „Siedem minut po północy”

W Tallinie Alice, młodsza pracowniczka szkockiej służby dyplomatycznej, zostaje wplątana w niezrozumiałą intrygę, rozciągającą się na dziesięciolecia. Na Morzu Egejskim młody uchodźca Benno porywa się na desperacką ucieczkę ku wolności i znajduje sobie nowe, niezwykłe życie. Na angielskich kanałach gromadzą się barki. Rudi, doświadczony coureur, po raz ostatni zostaje oderwany od restauracji, gdy wraz z Rupertem, swoim sojusznikiem, wyrusza w pościg za nieżyjącym człowiekiem…

„Europą o świcie Dave Hutchinson kończy cykl o podzielonej Europie i ugruntowuje swą pozycję jednego z najlepszych pisarzy wizjonerów. Europa Hutchinsona dzieli się na mrowie państewek, którym depcze po piętach Wspólnota – alternatywny, ultrabrytyjski byt państwowy. Cała seria jest najlepszą literacką odpowiedzią na brexit, a «Europa o świcie» stanowi jego znakomite podsumowanie” – „The Guardian”

„Fantastyczna, interesująca i niezwykła” – Tor.com

„Hutchinson idzie od sukcesu do sukcesu” - Adrian Tchaikovsky, autor serii „Cienie Pojętnych”

„Dynamiczna literatura, jedna z najinteligentniejszych powieści” – „LA Review of Books”

Europa o świcie od Dave Hutchinson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć