ebook Glow and shadow. Walka o marzenia
3.24 / 5.00 (liczba ocen: 219)

Glow and shadow. Walka o marzenia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 26.78
Audiobook - najniższa cena: 21.89
wciąż za drogo?
27.12 zł Lub 24.41 zł
33.90 zł
26.08 zł
26.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

"Była jak światełko w tunelu.
Wyrywające mnie z ciemności”

Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie – poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza, ale... wie, że za związek z nim – zostałaby wyrzucona z drużyny.

Aiden to wschodząca gwiazda piłki nożnej w LA GALAXY – zna swoją wartość i skutecznie robi karierę. Przekonany jest, że to, co złe, dawno zostawił za sobą. Czy to, co było, rzeczywiście odejdzie w niepamięć, czy wywróci jego życie do góry nogami?

Przekonaj się, jak zakończy się historia dziewczyny o szlachetnym sercu i chłopaka, którego powoli dogania mroczna przeszłość…


„Glow and Shadow” to książka nie tylko o miłości i magii z nią związaną, ale przede wszystkim o walce, marzeniach i trudach, jakie niesie ze sobą życie. Porywający romans z niebezpiecznie seksownym sportowcem w roli głównej. Rose zabiera nas w czytelniczą podróż do świata, w którym rywalizacja przeplata się z sympatią, a radość z nienawiścią. Współczesna bajka, w której książę kusi niebezpiecznymi pragnieniami, a zakazane uczucie rozkwita najszybciej - Ewa Pirce

"Glow and shadow" to zaskakująca i w pełni przemyślana historia, w której walka o miłość jest silniejsza niż ta o przetrwanie. Autorka w doskonały sposób pokazuje, że nasze życie nie zawsze jest usłane różami i tylko od nas samych zależy, jak nim pokierujemy. Gwarantuję, że w tej historii zakochasz się już od pierwszych stron jej lektury, daje słowo! - Adriana Rak

Książka idealna dla miłośników lekkiej erotyki, powieści obyczajowych i new adult. Idealna do przedpołudniowej kawy i wieczoru z kieliszkiem wina! Bardzo kobieca, lekka i... wciągająca! Do ostatnich stron trzyma nas w napięciu i powoli, powoli przyśpiesza, żeby na sam koniec wgnieść nas w fotel! Polecam! Podczas jej czytania na pewno nie będziecie się nudzić. - Dagmara Sijka (wolne.litery)

 

Glow and shadow. Walka o marzenia od Ana Rose możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Choć to moje drugie spotkanie z autorką, jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczona. Ani na moment, wykreowana opowieść nie ustępowała innym książkom wydanym u naszych dalekich sąsiadów za oceanem. Naprawdę trudno uwierzyć, że Glow and shadow napisane jest przez naszą rodaczkę.

Ava i Aiden, to para nastolatków, którzy z wytrwałością i niebywałą konsekwencją, dążą do osiągnięcia zamierzonych celów. Mimo iż, przewrotny los ciągle rzuca im kłody pod nogi i nie rezygnują z obranego kursu. Ona marzy, aby dołączyć do prestiżowego zespołu cheerleaderek. On, wschodząca gwiazda piłki nożnej, przed którą stoją otworem drzwi do wszystkich boisk na całym świecie. Zarówno dla niej, jak i dla niego świat stoi otworem. Młodzi, piękni, bogaci a przy tym autorka wykreowała ich bardzo realnie i przyjaźnie. Nie mamy do czynienia z osobami, którym wszystko spada z nieba i nie znają prawdziwego życia. Postacie są barwne i wyraźne, bez zbędnej przesady i wyidealizowania bohaterów. I to także bardzo lubię w książkach. Jesteśmy w stanie uwierzyć, że takie osoby rzeczywiście mogą istnieć i nawet możemy ich spotkać na swojej drodze. Dodatkowo cięte riposty i wzajemne przyciąganie tej pary sprawia wielką przyjemność w czytaniu. Oczywiście nie może braknąć wątku postawy prawdziwego rycerza, który dla dobra swojej ukochanej gotowy jest sprzedać swoją duszę i wyrzucić swoje marzenia do kosza. No która kobieta nie pokochałaby takiej historii ???? Pani Patrycja pisząca pod pseudonimem, stworzyła magnetyczną historię, którą pochłania się błyskawicznie, ale przy tym zapewniając pełną gamę emocji- zaczynając od uśmiechu, a kończąc na prawdziwym wzruszeniu. Prywatnie zawsze podziwiam osoby, które obierając jasno określony cel, potrafią bezsprzecznie do niego dążyć. Tym bardziej lubię o takich właśnie jednostkach czytać ???? Autorka zaproponowała nam ciekawą narrację, mamy możliwość poznania historii widzianej z punktu widzenia Avy oraz Aidena, dzięki temu dowiadujemy się, jak to samo zdarzenie może być odbierane przez dwie różne osoby. Na pewno znajdzie to swoich zwolenników i oczywiście przeciwników. Mnie akurat w tym przypadku to nie przeszkadzało. Na kolejny duży plus zasługują sceny seksu, które oczywiście, że występują i to wcale nie tak sporadycznie, ale nie są one historią przewodnią, co się ostatnio nagminnie zdarza. Mamy tu do czynienia raczej z wysublimowanym, lecz adekwatnym opisem, ale nikt nie poczuje się urażony czy zażenowany, czytając tę książkę.

Reasumując, szczerze polecam każdemu, kto lubi przyjemne historie o miłości z wielkim poświęceniem w tle. Glow and shadow czyta się piorunująco szybko, a spędzony przy tym czas z całą pewnością będzie bardzo udany.

Ocena: 4+/6
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć