Reset - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.05 / 5.00
liczba ocen e-booka: 52
Ilość stron (szacowana): 560
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.99 złpremium: 20.99 zł
23.90 zł
-23% 26.94 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
27.99 zł
31.49 zł
34.99 zł
Opis:

Zaskakujący finał mrocznej łódzkiej trylogii Krzysztofa Domaradzkiego. Zabójca studentki Martyny Bułeckiej, policjantki Magdy Giętkiej i prawdopodobnie wielu innych kobiet zniknął. Zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, co się z nim stało. Ani próbująca go wytropić policja, ani Tomek Kawęcki, który wprawdzie odszedł ze służby, ale nie porzucił poszukiwań seryjnego mordercy…

Były śledczy, balansując na granicy prawa, próbuje się dowiedzieć, kim naprawdę jest morderca, co go ukształtowało i gdzie się ukrywa. Po drodze stara się rozwiązać swoje problemy z gangsterami, a także odkrywa sekrety prokuratora Wargi, komendanta Dębca oraz biznesmena Halberta. Tymczasem zabójca, schowany w bezpiecznym miejscu, planuje kolejną zbrodnię. Już ostatnią. Najbardziej spektakularną ze wszystkich…
„Reset” to ostatnia część łódzkiej trylogii kryminalnej. Cześć pierwsza – „Detoks” – ukazała się w kwietniu 2018. Część druga – „Trans” – w lutym 2019.

O Autorze:
Krzysztof Domaradzki (ur. 1989) – łodzianin mieszkający w Warszawie. Jest absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie pracuje w magazynie „Forbes”, w którym przedstawia historie czołowych polskich przedsiębiorców oraz opisuje trudne związki sportu i biznesu. Współpracował również z „Newsweekiem”, „Przeglądem Sportowym” oraz portalami Onet i Weszło. Uwielbia uprawiać sport, czytać kryminały i analizować najbardziej pokręcone umysły.

Reset - audiobook od Krzysztof Domaradzki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć