ebook Poza kontrolą
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 5539)

Poza kontrolą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 33.79
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
26.35 zł Lub 23.72 zł
31.00 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
21.99 zł
25.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Gdy Callie wychodzi za mąż za Jamesa, wdowca z dwójką dzieci, jest przekonana, że jej marzenie o założeniu rodziny wreszcie się spełniło. Nawet nie podejrzewa, że za kilka miesięcy zostanie aresztowana pod zarzutem morderstwa…

Będę tutaj cały czas. Nic nie możesz na to poradzić.

Callie z nadzieją patrzy w przyszłość, jednak w domu Harwellów nie układa się dobrze. Synowie Jamesa nie akceptują macochy i robią wszystko, by zamienić jej życie w piekło, a sama Callie ukrywa przed mężem coraz więcej sekretów, które zagrażają ich małżeństwu. Gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, uruchamiając ciąg niepokojących wydarzeń, Callie zaczyna się zastanawiać, czy na pewno jest tą samą osobą, za jaką się uważa…

BLOGERZY I RECENZENCI POLECAJĄ:
„Przeczytałam tę książkę za jednym zamachem. Wstrzymywałam oddech i mrużyłam oczy ze strachu przed tym, co kryje się na kolejnych stronach. Fenomenalny thriller. Zakończenie kompletnie mnie zaszokowało, zbierałam szczękę z podłogi!” – Goodreads

„Jeśli zamierzacie przeczytać tylko jedną książkę w tym roku, niech to będzie ta. Jest znakomita! Myślałam, że zakończenie łatwo przewidzieć… jakże się myliłam” – Goodreads

„W tej historii jest tyle zwrotów akcji, że serce dosłownie biło mi jak oszalałe. Nie nadążałam z przewracaniem kartek, żeby jak najszybciej się dowiedzieć, co naprawdę się stało. I warto było czekać! Błyskotliwy psychologiczny thriller” – blog By the Letter Book Reviews

„Tak intensywna, że przyprawia o zawroty głowy” – blog Clues and Reviews

Poza kontrolą od Kathryn Croft możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
A pierwsza miłość trzyma człowieka jak w imadle, nigdy tak naprawdę nie puszcza i pozostawia po sobie ślad, którego nie da się zatrzeć nawet lata później.
Zakończenie tej książki wywołało we mnie dosyć dziwne odczucia. Fakt, spodziewałam się, że Croft całkowicie odmieni bieg wydarzeń, nagle zmieni perspektywę i wprowadzi czytelników w stan lekkiego odrętwienia i niedowierzania, aczkolwiek ja poczułam... smutek. I to taki dziwny. Z jednej strony faktycznie ciężko mi było uwierzyć, w to, co okazało się być prawdą, a z drugiej, biorąc pod uwagę aspekt psychologiczny, było to naprawdę smutne i przygnębiające. Trzeba przyznać, że Croft ma talent do pisania thrillerów. Zdecydowanie.

Cała recenzja na blogu: Poza kontrolą

Ocena: 5/6
©BookeaterReality
Ostatnio mam fazę na thrillery, dlatego z ogromną przyjemnością sięgnęłam po najnowszą książkę Kathryn Croft, której twórczość bardzo lubię. Jeśli jesteście ciekawi o czym jest i czy mi się podobała książka Poza kontrolą to serdecznie zapraszam na nowy post.

Hipnotyzuje, intryguje i trzyma w napięciu do ostatniej strony - taki tekst czytamy na okładce. Tym razem zgadzam się z tą polecajką. Książki autorki są lepsze i gorsze, ta zalicza się do tej pierwszej kategorii.

Fabuła jest bardzo interesująca pod względem społecznym. Młoda kobieta zakochuje się we wdowcu z dwójką dzieci. Na prośbę mężczyzny ujawniają swój związek przed dziećmi krótko przez własnym ślubem. Callie marzy o dzieciach, których nie może mieć, dlatego pełna szczęścia wchodzi w nową rodzinę oddając jej całe swoje serce. Niestety pasierbowie Dillon i Luke nie darzą jej sympatią, ba! można stwierdzić, że jej nienawidzą, czego nie boją się okazywać każdego dnia. Kobieta się nie poddaje i wciąż próbuje zyskać choć cień ich sympatii czy zainteresowania, ale niestety nie ma na to szans. Trudno żyć w małżeństwie i cieszyć się szczęściem, kiedy pod jednym dachem mieszkają dwie osoby okazujące nienawiść na każdym kroku. Callie większość dnia spędza w domu ucząc się na studia i prowadząc dom, przez co ma wiele czasu na rożne przemyślenia.

Jak długo Callie będzie znosić okropne zachowanie pasierbów? Do czego są zdolni chłopcy? Czy ma szansę dotrzeć do serc dzieci i zostać ich macochą, którą polubią? A co jeśli Callie też ma sekrety i nie jest tą osobą, za jaką się podaje?

Mam ochotę mu wyznać, że czuję, jakbym tonęła. Że nic nie jest takie, jak myślałam, że będzie. Nic nie jest prawdziwe. Nie jestem prawdziwą matką Dillona i Luke'a i nie jestem prawdziwą żoną Jamesa, skoro ukrywam przed nim tyle rzeczy.

Fabuła toczy się dwuwymiarowo - już na samym początku wiemy, że Callie jest aresztowana pod zarzutem morderstwa, tylko nie wiemy kogo i jak do tego doszło... Pozostała fabuła to historia życia kobiety już po ślubie z ukochanym mężczyzną.

Jestem żoną. Matką. Przyjaciółką. A teraz również morderczynią.

Czytając tę książkę wiele razy zmieniłam zdanie co to tego, co się tak naprawdę wydarzyło w życiu Callie. Przeżywałam różne emocje, od współczucia, po złość. Lubię, kiedy książka jest JAKAŚ, a ta taka jest - niepozorna, a z taką bazą emocji w środku. Każdy bohater, nawet poboczny, jest w JAKIMŚ celu. Nie wiem czemu ale przerażała mnie postać sąsiadki pani Simmons... momentami czułam się jakbym oglądała jakiś serial i akurat ta staruszka przyprawiała mnie o gęsią skórkę.

To nie jest książka, przy której będziesz się bać. Niemniej bardzo fascynuje cała ta historia, czytałam będąc w napięciu i czekając na to, co się wydarzy... Zakończenie sprawiło, że powiedziałam, ale jak to? Poza tym jest wiele zwrotów akcji, przez co książeczkę dosłownie się połyka na raz. Książka spodoba się fanom thrillerów, ale też książek obyczajowych ze względu na tematykę. Jest wiele tematów do dyskusji po przeczytaniu tej pozycji także polecam.

Ocena: 4+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć