ebook Wieczny odpoczynek
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 201)

Wieczny odpoczynek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.92
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.89 zł
23.90 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Mroczny kryminalny majstersztyk pióra carycy rosyjskiego kryminału. Morderstwo, ponure zbiegi okoliczności i niebezpieczeństw czające się w zaułkach moskiewskich ulic. Anastazja Kamieńska oraz jej koledzy z wydziału zabójstw odnajdują kolejne tropy tej skomplikowanej sprawy i przekonują się, że muszą znaleźć klucz do rozwiązania wszystkich zagadek, zanim będzie za późno…

W Moskwie w tajemniczych okolicznościach ginie młody milicjant, Sasza Barsukow. W trakcie śledztwa okazuje się, że Sasza spotykał się z Lerą. Dziewczyna mieszka z dziadkiem, który dziesięć lat temu zabił jej rodziców. Dopiero niedawno wyszedł z więzienia, a na domiar złego wydaje się zamieszany w sprawę morderstwa Barsukowa.
Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Lera nosi na palcu wystawny pierścionek z brylantem. Pierścionek ten zaś łudząco przypomina biżuterię skradzioną przed dziesięciu laty podczas zabójstwa żony wysoko postawionego rosyjskiego urzędnika.

Wieczny odpoczynek od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć