ebook Lux perpetua - audiobook
3.9 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15115)

Lux perpetua - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.66
Audiobook - najniższa cena: 55.55
55.55 zł Lub 50.00 zł
Inne proponowane

Tak o historii nie mówił jeszcze nikt! Ostatni tom znakomitej „Trylogii Husyckiej” Andrzeja Sapkowskiego. Świat dźwięków, który zniewoli każdego. W rolach głównych same znakomitości, m.in.: Krzysztof Gosztyła, Henryk Talar, Krzysztof Wakuliński.

Reynevan chce pomścić brata zamordowanego przez demonicznego Pomurnika. Podążając przez ziemie śląskie, czeskie i polskie, poszukując zemsty, wplątuje się w miłosne i polityczne intrygi. Gdy odnajduje prawdziwe uczucie, jego wybranka zostaje porwana. On, medyk, zielarz, idealista oraz bezinteresowny obrońca chorych i cierpiących, musi wcielić się w rolę husyckiego szpiega, dywersanta, zabójcy i bezlitosnego mściciela. Rozdarty pomiędzy obowiązkiem a głosem serca, stawia wszystko na jedną kartę, byle wyrwać ukochaną z rąk wrogów. „Lux perpetua” godnie wieńczy dzieło mistrza. Jest napisana z rozmachem, z niezwykłą dbałością o historyczny szczegół, z charakterystycznym dla Sapkowskiego humorem i wyczuciem językowym. Wojenne okrucieństwo kontrastuje ze wzruszającymi scenami miłosnymi, losy bohatera splecione z wątkiem wielkiej polityki zmierzają do nieuchronnego, a jednak zaskakującego finału.

O produkcji audiobooka:
W nagraniu usłyszymy spektakularne efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin”). Z kolei ekipa realizatorów do sprawdzeni i doświadczeni twórcy, którzy pracowali m.in. przy takich produkcjach jak: opowiadania wiedźmińskie czy „Narrenturm” i „Boży bojownicy”.

Scenariusz i reżyseria – Janusz Kukuła PR SA
Muzyka – Skorupa Music & Sound Production
Kompozytorzy – Adam Skorupa, Krzysztof Wierzynkiewicz
Gitary – Aleksander Grochocki
Zgranie dźwięku – Błażej Kukla
Nagranie dialogów – Paweł Szaliński PR SA
Udźwiękowienie – Magda Szymczyk
Efekty synchroniczne – Ula Bylica i Jarosław Kędzierski
Kierownik produkcji – Romuald Cieślak

„Trylogia husycka” to trzy powieści fantastyczno-historycznych napisane przez Andrzeja Sapkowskiego. Tłem wydarzeń całej serii są wojny husyckie, a głównym bohaterem jest Reinmar z Bielawy (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: „Narrenturm”, „Boży bojownicy”, „Lux perpetua”.

Szanowny Kliencie
Słuchowisko „Trylogia Husycka” to superprodukcja z udziałem ponad 100 aktorów, wzbogacona o znakomite efekty specjalne. Przekłada się to na wielkość plików mp3, które należy pobrać. Z tego powodu przed rozpoczęciem pobierania warto się upewnić, czy na urządzeniu mobilnym jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, a łącze internetowe ma odpowiednią jakość. W razie wystąpienia problemów sugerujemy pobieranie plików mniejszymi partiami.

Lux perpetua - audiobook od Andrzej Sapkowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć