ebook Boży bojownicy - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 18238)

Boży bojownicy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.66
Audiobook - najniższa cena: 55.55
55.55 zł Lub 50.00 zł
Inne proponowane

Superprodukcja. Drugi tom słynnej trylogii fantastyczno-historycznej w wersji audio. Świat dźwięków, który zniewoli każdego:190 aktorów, 7 miesięcy nagrań, 5 miesięcy postprodukcji! Plejada gwiazd, m.in.: Krzysztof Gosztyła, Anna Dereszowska, Krzysztof Wakuliński, Artur Barciś, Magdalena Różczka, Adam Ferency.

Boży bojownicy kontynuują swoją misję, a Reynevan, medyk z wykształcenia i powołania, znajduje się w coraz to innych opresjach...
Kontynuacja audiobooka „Narrenturm”, który wprowadził na polski rynek kategorię superprodukcji. Jest pełną treścią książki zrealizowaną w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni. W jego obsadzie występują same znakomitości:
Krzysztof Gosztyła, Anna Dereszowska, Lesław Żurek, Krzysztof Wakuliński, Henryk Talar, Artur Barciś, Magdalena Różczka, Kazimierz Kaczor, Adam Ferency, Krzysztof Banaszyk, Jacek Lenartowicz.

O produkcji audiobooka:
W nagraniu usłyszymy spektakularne efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin”). Z kolei ekipa realizatorów do sprawdzeni i doświadczeni twórcy, którzy pracowali m.in. przy takich produkcjach jak: opowiadania wiedźmińskie czy „Narrenturm”.

Scenariusz i reżyseria – Janusz Kukuła PR SA
Muzyka – Skorupa Music & Sound Production
Kompozytorzy – Adam Skorupa, Krzysztof Wierzynkiewicz
Gitary – Aleksander Grochocki
Zgranie dźwięku – Błażej Kukla
Nagranie dialogów – Paweł Szaliński PR SA
Udźwiękowienie – Magda Szymczyk
Efekty synchroniczne – Ula Bylica i Jarosław Kędzierski
Kierownik produkcji – Romuald Cieślak

„Trylogia husycka” to trzy powieści fantastyczno-historycznych napisane przez Andrzeja Sapkowskiego. Tłem wydarzeń całej serii są wojny husyckie, a głównym bohaterem jest Reinmar z Bielawy (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: „Narrenturm”, „Boży bojownicy”, „Lux perpetua”.

Szanowny Kliencie
Słuchowisko „Trylogia Husycka” to superprodukcja z udziałem ponad 100 aktorów, wzbogacona o znakomite efekty specjalne. Przekłada się to na wielkość plików mp3, które należy pobrać. Z tego powodu przed rozpoczęciem pobierania warto się upewnić, czy na urządzeniu mobilnym jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, a łącze internetowe ma odpowiednią jakość. W razie wystąpienia problemów sugerujemy pobieranie plików mniejszymi partiami.

Boży bojownicy - audiobook od Andrzej Sapkowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć