Czasem święta, czasem ladacznica
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.30 / 5.00
liczba ocen: 10
cena: 18.74
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
18.74 zł
-7% 21.24 zł
24.99 zł
26.99 zł
Pozostałe księgarnie
-7% 19.68 zł
21.42 zł
22.50 zł
26.99 zł
Opis:

Nietypowy PRZEWODNIK PO KOBIECOŚCI, czyli jak zrozumieć w sobie „świętą” i „ladacznicę”.

Jaki wpływ ma ojciec na poczucie własnej wartości u córki? Dlaczego kobiety narzekają na mało sprawczych partnerów, ale takich właśnie wybierają? Czy laski lecą na kasę? Kim są „dziwki romantyczki” i co się kryje za strategią „na blondynkę”? Jakie straty ponosi „kobieta wojowniczka” i na czym tak naprawdę polega kobieca moc? Czy macierzyństwo to polisa na życie czy instynkt? Czy to prawda, że kobiety nie lubią seksu? Jak „rycząca czterdziestka” może korzystać z życia?

Autorzy wykazują, że mimo cywilizacyjnych i społecznych przemian wciąż ciągniemy za sobą gadzi ogon ewolucji, nie nadążając emocjonalnie za zmianami. I podpowiadają, jak kobiety mogą się w tym odnaleźć – akceptując w sobie „świętą” i „ladacznicę”, budując dojrzały związek oparty na bliskości i dobrej znajomości siebie samej.

"Próba porozumienia zawsze się liczy, bo zarówno kobiety, jak i mężczyźni są uciskani przez ten sam patriarchat. I choć czasem nie jest łatwo do siebie dotrzeć, to warto prześledzić jak myśli żeńska strona i co ma do powiedzenia męska". - Marta Niedźwiecka, psycholożka, life & sex coach.

Czasem święta, czasem ladacznica od Joanna Drosio-Czaplińska, Jacek Masłowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć