ebook Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook
3.45 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10) Ilość stron (szacowana): 360

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
12.90 zł Lub 11.61 zł
49.00 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
29.40 zł
49.00 zł Lub 44.10 zł
12.90 zł
12.90 zł
40.18 zł
44.10 zł
46.06 zł
Inne proponowane

Naucz się zasad jak profesjonalista, aby móc je łamać jak artysta - Pablo Picasso

Dobrych tekstów się nie pisze. Dobre teksty się projektuje.

Najpierw trzeba zbudować solidną konstrukcję, a potem umiejętnie wypełnić ją treścią. Jeśli piszesz do internetu, w grę wchodzą dodatkowo wymagania Google i zwyczaje niecierpliwych czytelników. Jak to wszystko pogodzić? Przeczytaj tę książkę, a będziesz wiedział.

Krok po kroku poprowadzi Cię ona przez narzędzia i strategie przydatne na każdym etapie projektowania tekstu - od przygotowań, poprzez tworzenie konturów, ich wypełnianie, wywoływanie efektów specjalnych i tworzenie efektownych form, aż po polerowanie całości. Na końcu znajdziesz też część poświęconą odkrywaniu i rozwijaniu własnych atutów pisarskich. Bo zasady nie są po to, żebyś je znał i stosował dla idei, ale po to, żebyś spośród nich wybierał te, dzięki którym mocniej zabrzmi Twój niepowtarzalny, przyciągający czytelników głos.

Projektując ten poradnik, kierowałam się konfucjańską zasadą: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem". Chcę, żebyś zapamiętał i zrozumiał, dlatego zadbałam nie tylko o to, by przekazać Ci jak najwięcej informacji, lecz także o przykłady, ćwiczenia z rozwiązaniami i ze wskazówkami, a nawet mapy myśli, które pomogą Ci w powtórkach. Mam nadzieję, że ta książka stanie się wiernym towarzyszem Twoich pisarskich poszukiwań. - Autorka

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook od Ewa Szczepaniak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć