ebook Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21) Ilość stron (szacowana): 360

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
-18% 12.90 zł Lub 11.61 zł
45.57 złpremium: 29.40 zł Lub 29.40 zł
49.00 zł
49.00 zł Lub 44.10 zł
49.00 zł
-67% 12.90 zł
-67% 12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Naucz się zasad jak profesjonalista, aby móc je łamać jak artysta - Pablo Picasso

Dobrych tekstów się nie pisze. Dobre teksty się projektuje.

Najpierw trzeba zbudować solidną konstrukcję, a potem umiejętnie wypełnić ją treścią. Jeśli piszesz do internetu, w grę wchodzą dodatkowo wymagania Google i zwyczaje niecierpliwych czytelników. Jak to wszystko pogodzić? Przeczytaj tę książkę, a będziesz wiedział.

Krok po kroku poprowadzi Cię ona przez narzędzia i strategie przydatne na każdym etapie projektowania tekstu - od przygotowań, poprzez tworzenie konturów, ich wypełnianie, wywoływanie efektów specjalnych i tworzenie efektownych form, aż po polerowanie całości. Na końcu znajdziesz też część poświęconą odkrywaniu i rozwijaniu własnych atutów pisarskich. Bo zasady nie są po to, żebyś je znał i stosował dla idei, ale po to, żebyś spośród nich wybierał te, dzięki którym mocniej zabrzmi Twój niepowtarzalny, przyciągający czytelników głos.

Projektując ten poradnik, kierowałam się konfucjańską zasadą: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem". Chcę, żebyś zapamiętał i zrozumiał, dlatego zadbałam nie tylko o to, by przekazać Ci jak najwięcej informacji, lecz także o przykłady, ćwiczenia z rozwiązaniami i ze wskazówkami, a nawet mapy myśli, które pomogą Ci w powtórkach. Mam nadzieję, że ta książka stanie się wiernym towarzyszem Twoich pisarskich poszukiwań. - Autorka

Sztuka projektowania tekstów. Jak tworzyć treści, które podbiją internet - audiobook od Ewa Szczepaniak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć