ebook Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone - audiobook
3.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 44) Ilość stron (szacowana): 232

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.20
Audiobook - najniższa cena: 24.90
VIRTUALO#VIRTUALO targi
39.00 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
-20% 24.90 zł Lub 22.41 zł
39.00 zł
31.20 zł
31.20 zł
31.98 zł
35.10 zł
35.10 zł
36.66 zł
Inne proponowane

Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego, co kocha? Dzieje się tak, ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi, który surowo uświadamia nam, że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho, zamiast podążać za głosem serca, które pragnie ekspresji poprzez pisanie, malowanie, uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność, dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany, a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania, musimy się zmierzyć z lękiem, negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia, do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń, które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości - i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń, dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to, co kochasz, będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej, rozpocznij swoją twórczą podróż!

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone - audiobook od Dagmara Gmitrzak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć