ebook Dom tajemnic - audiobook
3.25 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 670)

Dom tajemnic - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 27.02
wciąż za drogo?
27.70 złpremium: 17.87 zł Lub 17.87 zł
27.02 zł Lub 24.32 zł
29.79 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.90 zł
27.22 zł
29.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Powieść, w której Alek Rogoziński, nazywany Księciem Komedii Kryminalnej, wykorzystuje nasze zainteresowanie reality show. Co by było, gdyby gra o skarb i zainteresowanie telewidzów zmieniła się w grę o życie?

Dwójka przyjaciół, Dominika i Mariusz, dostaje zaproszenie do wzięcia udziału w reality show. Wraz z dziesiątką innych gwiazd trafia do naszpikowanego pułapkami domu-labiryntu. Zadaniem uczestników programu jest rozwiązywanie kolejnych zagadek kryminalnych, które doprowadzą ich do znalezienia ukrytego w domu skarbu. Kiedy jednak wydarza się morderstwo, a celebryci tracą łączność ze światem zewnętrznym, ważniejsze od wygranej stanie się ocalenie życia. Tym bardziej, że morderca nie zamierza poprzestać na jednej ofierze…
"Dom tajemnic" to dwunasta książka w dorobku autora zwanego Księciem Komedii Kryminalnej, znanego z łączenia klasycznej fabuły kryminalnej z dużą dawką czarnego humoru.

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Dom tajemnic - audiobook od Alek Rogoziński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć