reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 0.00 / 5.00
liczba ocen e-booka: 0
najlepsza cena! w tym miesiącu
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 złpremium: 23.94 zł
-35% 25.90 zł
-19% 31.92 zł
37.91 zł
Pozostałe księgarnie
31.92 zł
31.92 zł
34.71 zł
39.90 zł
Opis:

• Praktyczny plan działania
• Budowa marki osobistej
• Rozwój zawodowy

Czasy „pewnego zatrudnienia” minęły i to czego potrzebujemy dzisiaj na rynku pracy to m.in. umiejętność „bycia gotowym na zmianę” oraz świadomość własnej „przewagi konkurencyjnej”. Zdobycie obu tych umiejętności jest procesem i wymaga solidnego wewnętrznego fundamentu, który właściwie zbudowany nie pozwala na utratę tego, co jest dla każdego życiowo najważniejsze. Książka jest skierowana do osób chcących znaleźć takie miejsce na rynku pracy, które będzie odpowiadało ich wartościom, kompetencjom, potrzebom i możliwościom. W książce, oprócz wskazówek i praktycznych ćwiczeń, czytelnik znajdzie plan działania oraz prawdziwe historie osób, które mimo przeciwności znalazły rozwiązanie swoich zawodowych sytuacji i dzisiaj ze swojej pracy czerpią satysfakcję i spełnienie.

O Autorce:
Patrycja Załuska – ekonomistka, doradca, ACC ICF coach, założycielka i prezes Fundacji StartGO!, wykładowca Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie. Specjalizuje się w zmianie zawodowej oraz budowaniu postawy przedsiębiorczej. Współpracuje z biznesem w ramach projektów aktywizacyjnych, CSR oraz outplacementu. Jej motto to „Wstań i działaj!”.

reStart kariery. Zbuduj swoją przewagę na rynku pracy - audiobook od Patrycja Załuska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć